اخبار ایران و جهان

انتخابات 96، احمدی نژاد، رد صلاحیت احمدی نژاد، حمید بقایی، رد صلاحیت بقایی، جوانفکر، تحریم انتخابات،

تحريم انتخابات توسط احمدي‌نژادي‌ها/ هیاهوی توخالی یا حرکت انتحاری؟

"باجناق غلامحسين الهام كه به تيم مشايي بسيار نزديك است نوشته است: احمدی نژاد نه سودای ریاست‌جمهوری دارد و نه سودایی از این جنس. او تنها یک هدف دارد: سلب «مشروعیت» و «مقبولیت» از تک تک نهادهای قدرت در ایران. به سرعت هم به اهداف خود می‌رسد...!"

سرگرمی، لیلا بلوکات، عکس لیلا بلوکات، لیلا بلوکات در اروپا، بازیگر زن، عکس بازیگر زن،

خانم بازیگر در سفر فرنگ/ تیپ جالب لیلا بلوکات +عکس

لیلا بلوکات، بازیگر زن مشهور ایرانی که به فراسنه سفر کرده است، هر از چندی تصاویری از سفرش را منتشر می کند. این، آخرین نمونه شان است! اینجا پل قفل در فرانسه است. مردم به اینجا می روند، قفل می زنند و آرزو می کنند تا براورده شود. چیزی شبیه همان سبزه گره زدن خودمان!

اخبار سیاسی، رفع حصر، محمدرضا عارف، ممنوع التصویری خاتمی، انتخابات 96، غلامرضا حیدری

درخواست از روحانی در صحن مجلس: تقاضای رفع حصر را از رهبری بخواهید!

پس از آنکه محمدرضا عارف در اولین نطق خود خواهان رفع حصر موسوی و کروبی و رفع ممنوع التصویری خاتمی شد، غلامرضا حیدری نیز در تذکری به رئیس جمهور گفت: «به عنوان رییس شورای امنیت از رهبری تقاضای رفع حصر موسوی،‌کروبی و سرکار خانم رهنورد و همچینن رفع ممنوع التصویری خاتمی را بخواهید.»

انتخابات 96، احمدی نژاد، رد صلاحیت احمدی نژاد، رهبر معظم انقلاب، شورای نگهبان، علت رد صلاحیت احمدی نژاد،

چرا احمدی نژاد رد صلاحیت شد؟/ توصیه رهبری تاثیری در عدم احراز صلاحیت احمدی نژاد نداشت

سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: عدم احراز صلاحيت احمدی نژاد با توجه به سازوکارهای قانونی احراز صلاحيت بوده و توصيه رهبر انقلاب مبنی بر عدم حضور ايشان، از آنجایی که حکم حکومتی نبوده، تاثيری در نتيجه آرا نداشته است.

انتخابات 96، جدول زمان‌بندی‌ برنامه های کاندیداهای ریاست جمهوری در صداوسیما، قرعه کشی مناظره ها، حسن روحانی، ابراهیم رئیسی، مناظره 96زمان بندی مناظره ها و مصاحبه ها و...

جدول زمان‌بندی‌ برنامه های کاندیداهای ریاست جمهوری در صداوسیما/ زمان برنامه های قالیباف، رئیسی و روحانی در صداوسیما

بر اساس قرعه کشی انجام شده، در جدول زمان‌بندی‌ برنامه های انتخاباتی ریاست جمهوری، هاشمی طبا با عدد 11، رئیسی 12، قالیباف 13، میرسلیم 14، روحانی 15، و جهانگیری عدد 16 را به خود اختصاص دادند. در جدول های زیر، می توانید ببینید هر کاندیدا در رادیو و تلویزیون، چه ساعتی و چه روزی برنامه خواهد داشت...

اخبار سیاسی، رفع حصر، محمدرضا عارف، ممنوع التصویری خاتمی، انتخابات 96،

اولین نطق عارف در مجلس: حصر و ممنوع التصویری در شان نظام نیست

از رییس جمهور محترم می‌خواهم با استفاده از جایگاه قانونی خود و با استفاده از تجربیات گذشته، با رایزنی با ارکان نظام، اطمینان لازم را فراهم نموده که با رفع حصر و برطرف شدن محدودیت‌های موجود، نه تنها تهدیدی متوجه امنیت و آرامش کشور نخواهد شد، بلکه تلخی حوادث گذشته با شیرینی تفاهم و همدلی جایگزین می‌گردد.

حوادث، قتل سریالی، خفاش شب گیلان، قاتل سریالی، قاتل سریالی گیلان، زن صیغه ای، قتل،

آخرین جزئیات از پرونده قتل سریالی وحشتناک زنان گیلانی/ زن صیغه ای قاتل، همدست و برنامه ریز جنایت بود؟

طعمه‌هایش را به محلی خلوت کشانده و در فرصتی مناسب با روسری‌هایشان آنها را خفه می‌کرد. اجساد را به خانه‌اش برده و در حمام مثله کرده و قسمت‌های مختلف اندام آنها را در جنگل‌ها و رودخانه‌های اطراف استان گیلان و شهرهای اطراف رشت رها می‌کرد.

انتخابات 96، رد صلاحیت احمدی نژاد، احمدی نژاد، محمد هاشمی، روزنامه جمهوری اسلامی

کنایه روزنامه جمهوری اسلامی به احمدی نژاد: نعوذبالله امام زمان حال فعلی آن آقا را نمی‌دانست؟

«زمانی گفته شد امام زمان سفارش یک آقایی را کرده، بعد هم که آن آقا مدعی شد، گفتند ملاک حال فعلی افراد است. یعنی نعوذ بالله امام عصر (عج) حال او را نمی‌دانستند که به شما پیغام حمایت را دادند؟!»

انتخابات 96، مناظره 96، مناظره انتخاباتی، مناظره روحانی رئیسی، مناظره قالیباف روحانی، مناظره،راهکار روحانی برای مناظره ها/

تاکتیک اشتباه قالیباف و رئیسی در مواجهه با روحانی/ اصولگرایان بدترین کارنامه را در اقتصاد داشته اند!

یک اصل میان جناح اصولگرا وجود دارد؛ آنها هر زمان که می‌خواهند قدرت را به ‌دست آورند بر معیشت مردم تمرکز می‌کنند و شعار می‌دهند و هر زمان که می‌خواهند قدرت را حفظ کنند، از حفظ ارزش‌ها مایه می‌گذارند.

دانشگاه آزاد، برکناری رئیس دانشگاه آزاد، میرحمایت میرزاده، هاشمی رفسنجانی، کیهان، ولایتی، نوریان،

در جلسه فوق‌العاده هیأت امنای دانشگاه آزاد چه گذشت؟/ ناگفته های برکناری رئیس دانشگاه آزاد

با تشکیل جلسه فوق‌العاده هیأت امنای دانشگاه آزاد، میرزاده از ریاست این دانشگاه کنار رفت. «علی محمد نوریان» جایگزین «حمید میرزاده» شد. وزرای علوم و بهداشت پس از بیان نظرات خود جلسه هیأت امنا را ترک کردند و در رأی‌گیری شرکت نکردند...

مسکن، رهن و اجاره، خرید مسکن، قیمت مسکن، فروش مسکن، خرید خانه، اجاره بها، میانگین اجاره بها در تهران، املاک تهران،

نفع مستاجران از رکود بازار مسکن/ علائم جدید در بازار اجاره مسکن

"در حال حاضر فایل اجاره در بنگاه‌ها، کم نیست اما انتظار می‌رود در ماه‌های آینده افزایش یابد ضمن آنکه از تمایل موجران به تمدید قراردادها با مستاجرهای سال گذشته خبر داده می‌شود که این اتفاق می‌تواند از افزایش دورقمی اجاره‌بها در سال جاری پیشگیری کند. دلالان ملک پیش‌بینی می‌کنند از خرداد ماه فایل واحدهای اجاره‌‌ای افزایش یابد."

انتخابات 96، حسن روحانی، تحریم،

قول رئیس جمهور برای افشاگری/ روحانی: در روزهای آینده برخی حقایق را خواهم گفت

رییس‌ جمهور با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در مسیر حرکت و پیشرفت قرار گرفته است، اظهار داشت: از وجود فضای امن در کشور و شرایطی که بعد از توافق هسته‌ای در حوزه تسهیل کسب و کار و صادرات و واردات ایجاد شده، می‌توان برای افزایش تولید و پیشرفت سراسر کشور و اشتغال جوانان استفاده کرد