اخبار ایران و جهان

ﺧﻮﺩﺭﻭﻫﺎﯼ ﺩﻭ ﮔﺎﻧﻪ ﺳﻮﺯ ، ﻓﺮﺍﺧﻮﺍﻥ ﻣﺎﻟﮑﯿﻦ ﺧﻮﺩﺭﻭﻫﺎﯼ ﺩﻭ ﮔﺎﻧﻪ ﺳﻮﺯ ، خودرو ﺩﻭﮔﺎﻧﻪ ﺳﻮﺯ،

فراخوان مالکین خودروهای دوگانه سوز

ﻣﺎﻟﮑﯿﻦ ﺧﻮﺩﺭﻭﻫﺎﯼ ﺩﻭﮔﺎﻧﻪ ﺳﻮﺯ ﮐﻪ ﺩﺭ ﮐﺎﺭﺕ ﺁﻥ ﻫﺎ ﻋﺒﺎﺭﺕ ﺩﻭ ﮔﺎﻧﻪ ﺳﻮﺯ ﻗﯿﺪ ﻧﺸﺪﻩ ﺍﺳﺖ، ﺟﻬﺖ ﭘﯿﺸﮕﯿﺮﯼ ﺍﺯ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺍﺣﺘﻤﺎﻟﯽ ﻓﺮﺍﺧﻮﺍﻧﺪﻩ ﺷﺪﻧﺪ.

اسامی عجیب غریب در شناسنامه‌های ایرانی

سخنگوی سازمان ثبت احوال با اشاره به فعالیت کمیته مشورتی "نام" در سازمان ثبت‌احوال برای بررسی نام‌های ایرانی،به برخی از نام‌های نامتعارف که در سال 95 تغییر یافته است اشاره کرد.

بازیگر زن لبنانی ، سریال ایرانی،حوالی پاییز، حسین نمازی، سریال حوالی پاییز

«حوالی پائیز» توقیف می‌شود؟؟

روزنامه اصولگرای صبح نو در شماره امروز خود از احتمال توقیف سریال «حوالی‌ پاییز» که شبکه سه سیما پخش می‌شود خبر داده است.

شهردار تهران، انتخاب شهردار تهران، پيروز حناچی

پيروز حناچی، شهردار تهران شد

پيروز حناچی، امروز در رقابت با عباس آخوندی، وزير سابق راه و شهرسازی توانست رای اعضای شورای شهر را كسب و شهردار تهران شود.

اف ای تی اف، اف ای تی اف شورای نگهبان، سی اف تی یعنی چه، شورای نگهبان fatf، لوایح چهارگانه، تصویب fatf در شورای نگهبان، اجلاس اف ای تی اف، اجلاس fatf

چهار واقعیت مهم درباره میزان اثرگذاری FATF بر روابط بانکی بین المللی ایران

ادعای حامیان اجرای کامل دستورات FATF درباره قطع کامل همکاری بانکی همه کشورها با ایران در صورت بازگشت کشورمان به لیست سیاه FATF ابزاری برای قانع کردن مسئولین برای اجرای آسان‌تر دستورات این نهاد بین الدولی است.

رقیب مرکل، زیگمار گابریل

رقیب مرکل در تهران به دنبال چیست؟

افکار عمومی دنیا به خوبی به یاد دارد که در سال ۲۰۱۷، گابریل نیز همگام با فرانسه و انگلیس، با تاکید بر لزوم تغییر برجام، تامین خواسته های آمریکا را بر «ایستادگی در برابر ترامپ» ترجیح داد.

حسین کروبی، انتخابات ریاست‌جمهوری سال 84، مهدی کروبی، محمود احمدی نژاد، محمد خاتمی

فرزند کروبی: عامل رئیس جمهورشدن احمدی نژاد، پدر من نبود خاتمی بود

روزنامه اعتماد به نقل از حسین کروبی نوشت: چه ایرادی دارد انتخابات ریاست‌جمهوری سال 84 مورد بررسی و آسیب‌شناسی واقع شود. بررسی شود که آیا عملکرد آقایان خاتمی و کروبی در انتخابات ریاست‌جمهوری آن سال صحیح بوده است یا خیر.

فدراسیون فوتبال ایران، فوتبال ایران، فینال لیگ قهرمانان آسیا،

فوتبال ایران در آستانه تعلیق!

در جریان دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا که در تهران برگزار شد، شاهد حضور مقامات ارشد فوتبال جهان و آسیا بودیم که مذاکرات پنهانی با آنها صورت گرفته است.

طراحی سایت، طراحی وب سایت، انواع قالب سایت، فناوری، هدی جاویدی، مهندس محمد جواد ذوالقدر، محمد جواد ذوالقدر

انواع طراحی وب سایت

با رشد اینترنت و ایجاد فرصت درآمد زایی در بستر وب نیاز به طراحی سایت بالاتر رفته و خیلی از کسب و کارها نیاز به طراحی سایت دارند.