اخبار ایران و جهان

مجمع عمومی سازمان ملل، روحانی، حسن روحانی، رئیس جمهور، سفر روحانی به نیویورک، سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل، مصاحبه روحانی با شبکه های تلویزیونی CNN و PBS آمریکاروحانی در مصاحبه با شبکه های تلویزیونی CNN و PBS آمریکا:

ملاقات باید زمانی انجام شود که واقعا به نفع دو ملت و دو کشور باشد

رئیس جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با «کریستین امانپور» مجری شبکه های تلویزیونی CNN و PBS آمریکا، در واکنش به توئیت ترامپ، گفت: به جای حرف، صداقت و جدیت لازم است؛ او دو سال پیگیر دیدار است. این ملاقات باید زمانی انجام شود که واقعا به نفع دو ملت و دو کشور باشد.

سخنرانی ترامپ در سازمان ملل، مجمع عمومی سازمان ملل، نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک، مشروح سخنرانی ترامپ در سازمان ملل

مشروح سخنرانی ترامپ در سازمان ملل | ترامپ دیر به سخنرانی رسید | خنده حضار به اظهارات ترامپ دربارۀ کارنامه‌اش

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه پیش از ورود به تالار برگزاری نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک ؛ با تکرار ادعاهای خود درباره ایران گفت: ایران باید قبل از اینکه من با آنها دیدار داشته باشم ؛ لحن گفتار خود را تغییر دهد.

واحدها, صندوق بیمه محصولات کشاورزی, نجم عبیدزاده, نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان خرمشهر, عدم مدیریت آب در خوزستان, استخرهای پرورش ماهی خرمشهر, طرح ممنوعیت کشت در استان خوزستان, محمد دیلمی, بانک کشاورزی خرمشهر, حقآبه کشاورزی و شرب آبادان و خرمشهر, ناصر مرادیان, کشت نیشکر در استان خوزستان, احمد شریفات, رودخانه کارون, رودخانه بهمن‌شیر, کانال ژیان, عدم امنیت غذایی مردم خرمشهر, مرگ آبزیان پرورشی در خرمشهرنگاهی به مشکلات آبزی‌پروران در خوزستان؛

ماهی‌های خرمشهر مردند/خدا به داد کشاورزان برسد

گفته می‌شود به‌خاطر مشکلات ناشی از کم‌آبی و مهم‌تر از آن شوری آب، حدود ۱۲۰ میلیارد ریال به استخرهای پرورش ماهی در خرمشهر خسارت وارد آمده است. فیلم‌ها و عکس‌هایی نیز از مرگ دسته‌جمعی ماهی‌ها در این استخرها منتشر شده اما هنوز هیچ برنامه مشخصی برای نجات ماهی‌ها ارایه نشده است.

فرهنگ و هنر, خانواده, سینمای ایران, صمدی, جامعه اصناف سینمای ایران, تشییع پیکر, یدا الله صمدی درگذشت

یدا الله صمدی درگذشت

یدالله صمدی که مدتها به دلیل بیماری کبد در بیمارستانی در شیراز بستری بود، عصر امروز درگذشت.