اخبار ایران و جهان

قیمت دلار، قیمت امروز دلار، قیمت امروز ارز، قیمت دلار در بازار آزاد تهران،قیمت واقعی دلار

شمارش معکوس برای کشف قیمت واقعی دلار

تحلیلگران اقتصادی معتقدند اگر بازار متشکل ارزی مصنوعی نشود و به عبارتی، در این بازار قیمت‌گذاری دستوری اتفاق نیفتد، در روزهای آینده شاهد آرامش بازار ارز و حتی کاهش قیمت‌ها خواهیم بود.

ظریف،محمد جواد ظریف،معافیت های هسته ای،لغو معافیت هسته ای، کاهش تعهدات برجامی ایران،مهلت 60 روزه،برجام،توافق هسته ای ایران

ظریف در خط مقدم کارزار دیپلماتیک

با اعلام کاهش تعهدات برجامی ایران و اولتیماتوم 60 روزه به شرکای توافق هسته‌ای، تحرکات دیپلماتیک به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. محمد جواد ظریف هفته گذشته در میانه کارزار دیپلماتیک روزهای شلوغی را طی کرد و در رایزنی با شرکای سنتی ایران مواضع جمهوری اسلامی را تبیین کرد.

تجاوز،آزار و اذیت،تعرض، تعرض به کودکان،آزار و آذیت کودکان،آزار و اذیت زنان،سرقت،مفسد فی الارض

آزار 20 زن و کودک توسط مرد 32 ساله

پرونده مرد شروری که با ورود به خانه‌ها ۲۰ کودک و زن را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، به اتهام مفسد فی‌الارض به دادگاه انقلاب فرستاده شد.

جرم گیری دهان به روش طبیعی، جرم گیری دندان در خانه، جرم گیری دندان با جوش شیرین، جرم گیری دندان چیست، چرا باید دندان را جرم گیری کرد، رو شه ای جرم گیری دندان، هزینه جرم گیری دندان در سال 97

جرم گیری دندان به روش های طبیعی

بهترین گزینه برای خلاص شدن از جرم دندان مراجعه به دندانپزشک است، اما شما می توانید از برخی درمان های خانگی نیز برای پیشگیری از تشکیل آن استفاده کنید.

مشاور احمدی نژاد ،احمدی نژاد،محمود احمدی نژاد،مجتبی ثمره‌هاشمی،صادق محصولی،حمید مولانا،مشاور خارجی احمدی نژاد

مشاور احمدی نژاد با674000 دلار کجا رفت؟

محمود احمدی‌نژاد در دو دوره ریاست‌جمهوری‌اش به افراد زیادی نزدیک بود یا به تعبیر دیگری افراد بیشتری به او نزدیک بودند؛ چهره‌هایی که این روزها تقریبا هیچ خبری از آنها نیست.