اخبار ایران و جهان

بیمارستان, پلیس

قاتل فراری را شناسایی کنید | عکس

فارس نوشت: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از ادامه تحقیقات جهت دستگیری عامل جنایت خیابان شهید مصطفی خمینی خبر داد که در درگیری با سلاح سرد، اقدام به ارتکاب جنایت کرده بود.

تحریم نفت ایران،قطع کامل صادرات نفت ایران،تمدید معافیت‌های فروش نفت،معافیت فروش نفت ایران،عدم تمدید معافیت فروش نفت،معافیت‌های فروش نفت ایران،معافیت فروش نفت ایران،معافیت فروش نفت،خریداران نفت ایران

عدم تمدید معافیت‌های فروش نفت به چه معناست؟

قطع کامل صادرات نفت ایران، می‌تواند سیاست صبر استراتژیک را با چالش جدی مواجه کند. چرا که تا پایان ریاست جمهوری ترامپ حدودا دو سال باقی مانده است و ایران باید در این دو سال برای تهیه بودجه سالانه کشور، نفت بفروشد.

نتیجه بازی امروز تراکتورسازی و پیکان،نتیجه بازی تراکتورسازی با پیکان،خلاصه بازی تراکتور پیکان امروز،حواشی بازی تراکتور پیکان،خلاصه بازی تراکتور و پیکان امروز،حواشی بازی تراکتور و پیکان،گل پیکان به تراکتور امروز،ترکیب تراکتور مقابل پیکان،نتیجه بازی پیکان و تراکتورسازی،سیلی به مسعود شجاعی،بازی پیکان تراکتورسازی،تراکتورسازی پیکان،پیکان،بازی تراکتورسازی با پیکان،تراکتورسازی مقابل پیکان،بازی پیکان و تراکتورسازی،تراکتور پیکان،بازی تراکتور،تصاویر درگیری بازی تراکتورسازی و پیکان

پشت‌پرده جنجال در تبریز چه بود؟

تماشاگران عصبی شروع به پرت‌کردن سنگ‌های بزرگ به سمت پارکینگ مسئولان و کارکنان اجرائی کردند و بسیاری از خودرو‌های داخل آن پارکینگ آسیب جدی دیدند.

استاد محمد علی بادامی ، کارگاه خانگی بادامی‌ها، کارگاه خانگی ،زینب بادامی، پتینه، دکوراتیو ،نقاشی روی سنگ،هنرجویان،بازار کار،رونق ملی،بازارهای داخل کشور

ورود هنرجویان ناامید ممنوع! | تولید و صادرات امید در کارگاه خانگی بادامی‌ها

استاد محمد علی بادامی به همراه خواهر خود خانم زینب بادامی، از جمله اساتید به نام عرصه پتینه و دکوراتیو و نقاشی روی سنگ هستند که تعداد قابل توجهی از هنرجویان را وارد بازار کار کرده اند. در این کارگاه خانگی به غیر از آموزش درست صفر تا صد هنر، کالای دیگری به نام امید و انگیزه تولید و وارد رگ‌های هنرجویان می‌شود و نتیجه آن را می‌توان رونق ملی در درون بازارهای داخل کشور دید.

شهين تسلیمی،شهین تسلیمی عکس،شهین تسلیمی هنرپیشه،عکس شهین تسلیمی بازیگر،شهین تسلیمی بازیگر ایرانی،مصاحبه با شهین تسلیمی،بازیگر سریال زن باباگفت و‌ گو با شهین تسلیمی، مادر این روزهای تلویزیون:

برنامه ریز من خدا است | هنوز من را ماهی خانم صدا می‌کنند

من از اینکه در کارهای مختلفی بازی می‌کنم بسیار احساس خوشایند و خوبی دارم و در واقع به بازیگری اعتیاد دارم و همیشه معتقد بوده ام که برنامه ریز من در کارها خدا است و همیشه از این بابت خدا را شاکر بوده ام.

آیفون،اپل،شرکت اپل،تحریم ایران،اپلیکیشن های iOS، اپ‌های iOS،سیب‌اپ،گوشی آیفون،شرکت اپل،تحریم گوشی،تحریم گوشی اپل

آیا ایران آیفون را کنار می گذارد؟

اپل یکی از برندهای محبوب تلفن همراه در ایران محسوب می شود. با وجود اینکه این کمپانی کاربران ایرانی را به رسمیت نمی شناسد و هیچ خدماتی را برای این دسته از کاربرانش در نظر نمی گیرد، تعداد زیادی هستند که همچنان برای خرید محصولات این برند اقدام می کنند.

قتل، قتل با سلاح سرد، چاقو کشی، چاقو کشی منجر به قتل، نزاع های منجر به قتل، قاتل، قاتل فراری، شناسایی قاتل فراری، پلیس در جستجوی قاتل فراری، مخفیگاه قاتل فراری، قتل در خیایبا هفده شهریور، سرهنگ علی ولیپور گودرزی ، پلیس آگاهی تهران بزرگ، تهران، سرهنگ علی ولیپور گودرزی

پلیس در جستجوی قاتل فراری

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از ادامه تحقیقات جهت دستگیری عامل جنایت خیابان شهید مصطفی خمینی خبر داد که در یک درگیری، با سلاح سرد اقدام به ارتکاب جنایت کرده است.

سیاسی, انگلیس, کریس کوک, آمریکا

کارشناس نفتی: ایران تحریم‌های آمریکا را به فرصت تبدیل کند

لندن - ایرنا - کارشناس مسائل نفتی تصمیم واشنگتن برای تمدید نشدن معافیت برای خریداران نفت ایران را فرصتی توصیف کرد که می‌توان با پشتوانه منابع غنی و نیروی انسانی عظیم آن را به قطب تبادل تهاتری انرژی و سرمایه‌گذاری روی انرژی‌های پاک تبدیل کرد.

وندی شرمن،نماینده ارشد دولت سابق آمریکا،روابط ایران و آمریکا،مذاکره ایران و آمریکا،تحریم نفت ایران،قطع کامل صادرات نفت ایران،تمدید معافیت‌های فروش نفت،معافیت فروش نفت ایران،عدم تمدید معافیت فروش نفت،معافیت‌های فروش نفت ایران،معافیت فروش نفت ایران،معافیت فروش نفت،خریداران نفت ایران

امکان مذاکره ایران با آمریکا از نگاه وندی شرمن

«وندی شرمن» نماینده ارشد دولت سابق آمریکا در مذاکرات هسته‌ای با ایران روز دوشنبه به بی‌نتیجه بودن تحریم‌ها در مقابله با برنامه هسته‌ای ایران اذعان کرد و گفت بعید است جمهوری اسلامی با دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا وارد مذاکره شود.