اخبار ایران و جهان

دیدار کارگران با رهبر انقلاب،رهبر انقلاب،سخنرانی امروز رهبر انقلاب،حضرت آیت‌الله خامنه‌ای،مشروح سخنان امروز رهبر انقلاب،مقام معظم رهبری، صفر شدن صادرات نفت ایران،تحریم نفت ایران،نفت ایران تحریم شد، واکنش ایران به عدم تمدید معافیت نفتی، لغو معافیت خرید نفت ایران،بستن تنگه هرمزرهبر انقلاب در دیدار کارگران:

دشمنی و توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نخواهد ماند

دشمن برای به زانو در آوردن ملت ایران بر فشار اقتصادی متمرکز شده است اما بداند این ملت هیچگاه به زانو در نمی آید و ضمن استفاده از فرصت تحریم برای رشد و شکوفایی، دشمنی‌های امریکا را بی پاسخ نمی‌گذارد.

اخاذی،فیلم غیراخلاقی،روابط نامشروع،اخاذی از مردها،اخاذی زن و شوهر از مردها،گرفتن فیلم غیراخلاقی،فیلم مستهجن،اخاذی با فیلم غیراخلاقی،زن و شوهر گل فروش

اخاذی زن و شوهر گل فروش از مردها، با گرفتن فیلم غیراخلاقی!

من و شوهرم در دماوند مزرعه پرورش گل داشتیم اما شوهرم به شیشه معتاد شد و همین باعث شد نتوانیم خوب کار کنیم و بعد از مدتی ورشکسته شدیم. بعد از آن بود که شوهرم نقشه اخاذی از مردان را طراحی کرد و من به خواسته او با این مرد تماس گرفتم.

مشاهده سوابق بیمه سازمان تامین اجتماعی،سوابق بیمه تامین اجتماعی،سابقه بیمه تامین اجتماعی با پیام کوتاه،سابقه بیمه تامین اجتماعی با تلفن همراه،سابقه بیمه،بیمه تامین اجتماعی،ارسال سوابق بیمه‌ای،سوابق بیمه‌ای از طریق روش ارسال پیام

نحوه دریافت سوابق بیمه‌ای تامین اجتماعی از طریق پیام کوتاه

مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه احصای سوابق بیمه‌ای را از طریق روش ارسال پیام از طریق کد دستوری (USSD) راه اندازی کرده‌ایم گفت: ارسال سوابق بیمه‌ای از طریق سامانه پیامکی نیز در دست بررسی است.

فوتبال بانوان, منشور اخلاقی فوتبال, همجنس بازان

3 سال حرف و حدیث درباره "همجنسگرایی" در فوتبال ایران | موضوع، زنانه بود یا مردانه؟

شرق نوشت:عبدالرحمان شاه‌حسینی، رئیس پیشین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، دوشنبه با حضور در برنامه تلویزیونی «فرمول یک» مسائلی را در آنتن زنده تلویزیون مطرح کرد که نشان می‌دهد پشت‌پرده چه اتفاقات عجیبی رخ داده که ظاهرا بررسی شده، اما به صورت رسمی نتایج آن تا این لحظه اعلام نشده است.

عبدالناصر همتی

همتی : بر هم خوردن بازار ارز توهم بود

رئیس کل بانک مرکزی گفت: صفر کردن صادرات نفت ایران توهم است، ولی هر مقدار کاهش در صادرات نفت و معادل ریالی درآمد دولت باید به فوریت از طریق کاهش هزینه‌ها و یا جبران آن از طریق سایر درآمدها و یارانه‌های پنهان جبران شود.

شرکت خودروسازی سایپا ،خودروسازی سایپا،سایپا،پراید،قیمت پراید،خودرو تیبا، کوئیک،تیبا، سخنگوی کمیسیون صنایع،جایگزین تولید پراید،توقف تولید پراید

حذف پرفروش‌ترین خودروی داخلی از بازار

سخنگوی کمیسیون صنایع با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون متبوع خود از شرکت سایپا گفت: طبق اظهارات مدیرعامل سایپا تولید از گردونه تولید حذف، و خودرو تیبا یا کوئیک جایگزین آن می شود.

آرتروز، بیماری آرتروز، فریدون دواچی، جامعه پزشکان متخصصین داخلی، مرکز همایش‌های رازی تهران، آرتروز ، روماتولوژی ، استاد روماتولوژی، سلول غضروف کوندروسیت، بیماری بالینی، غضروف سالم، درمان بیماری آرتروز، چرایی ابتلا به آرتروز، خشکی مفصل، آرتروز درمانی، تحرک لازم برای جلوگیری از آرتروز، آرتروز چیست، آرتروز گردن، آرتروز لگن، آرتزوز دست، آرتروز زانو، درمان آرتروز زانو، درمان آرتروز دست

راه درمان بیماری آرتروز چیست؟

استاد روماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با بیان اینکه آرتروز معضل بزرگ جوامع است، گفت: ۱۶.۹ درصد افراد بالای ۱۵ سال جامعه گرفتار آرتروز هستند.

سیاسی, ظریف, عربستان سعودی, اعدام 37 نفر

واکنش ظریف به اعدام 37 نفر در عربستان سعودی

نیویورک- ایرنا- وزیر امور خارجه ایران در واکنش به گردن زدن 37 نفر در عربستان سعودی گفت: عضویت در تیم بولتون، بن سلمان، بن زاید و بی بی(نتانیاهو) به هر جنایتی مصونیت می دهد.