اخبار ایران و جهان

سقوط از ساختمان

مر گ در هنگام آب دادن به گل‌ها!

مردی 56 ساله ای به علت بی توجهی در هنگام آب دادن به گل ها در بالکن طبقه دوم منزلش در شهرستان شازند، سقوط کرد و جان خود را از دست داد.

قتل، قاتل، قتل مادر و دختر تایبادی

قاتلان دو زن تایبادی دستگیر شدند

خبرگزاری صداوسیما نوشت: عاملان قتل مادر و دختر تایبادی که ۱۰ روز قبل دست به این جنایت هولناک زده بودند در این شهرستان دستگیر شدند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر

دبیر ستاد امر به معروف استعفا کرد

ایرنا نوشت: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در حساب کاربری شخصی خود در توئیتی اعلام کرد: به منظور شرکت در رقابت‌های انتخاباتی پیش رو از سمت خود استعفا کرده است.

موتورهای گیربکس و گیرلس ، تعمیر و سرویس آسانسور،تعمیر آسانسور،سرویس آسانسور،تعمیر آسانسور شرق تهران، تعمیر آسانسور غرب تهران

موتورهای گیربکس و گیرلس در تعمیر و سرویس آسانسور

امروزه آسانسورها در بسیاری از ساختمان‎ها مورد استفاده قرار خواهند گرفت و با استفاده از آنها جابجایی در بین طبقات برای افرادی که در ساختمان‎هایی با چند طبقه در حال زندگی هستند بسیار آسان شده است.

مبل شوی، موکت شور،نوآوران صنعت، شستشوی مبل و موکت، شستشوی مبل ،شستشوی موکت، خانه تکانی عید، خانه تکانی

مبل شوی و موکت شوی چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه های مبل شوی و موکت شور همانطور که از نامشان پیداست به منظور شستشوی انواع مبل و موکت استفاده می شوند. اما بزرگترین سوالی که همیشه برای افراد پیش میاید این است که: (( چه تفاوتی بین شستشوی مبل و موکت با دست و با دستگاه وجود دارد؟ ))

فوتی‌های حوادث آبان ماه، پزشکی قانونی

واکنش پزشکی قانونی به سخنان رئیس جمهور درباره اعلام تعداد جان‌باختگان آبان: وظیفه ما نیست

ایرنا نوشت: مدیر پزشکی قانونی استان تهران گفت: پزشکی قانونی نتایج استعلام‌های کارشناسی درمورد فوتی‌های حوادث آبان ماه را در اختیار مراجع ذیصلاح قرار می‌دهد و اگر آنها صلاح بدانند می‌توانند موضوع را اطلاع‌رسانی کنند.

کنفرانس مونیخ

رهاورد کنفرانس امنیتی مونیخ چه بود؟

کنفرانس امنیتی مونیخ در حالی به پایان رسید که برگزاری این نشست، نکات مهمی را در عرصه روابط بین‌الملل از جمله افول غرب، نگرانی از افزایش تنش‌ها بدلیل سیاست قدرت‌های جهان، افزایش فاصله آمریکا با اروپا و مهمتر از همه، افزایش انتقادهای علنی از رویکرد کاخ سفید در جامعه جهانی برجسته‌ کرد.

مسابقه تلویزیونی ایرانیش، پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ هم مجری شد

مسابقه تلویزیونی «ایرانیش» با اجرای پوریا پورسرخ و تهیه‌کنندگی احسان ارغوانی روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.