آفتاب

اعطای نمایندگی انحصاری برند لوکس Livesmart360

اعطای نمایندگی انحصاری برند لوکس  Livesmart360

لیو اسمارت تری سیکستی وارد بازار ایران می شود.

کمپانی بین المللی Livesmart360 پیشرو در تکنولوژی برتر دنیا در تولید نسل جدید مواد غذایی سوپر لوکس، آینده مواد غذایی را به شما معرفی می نماید:

بهبود کیفیت غذا و سلامتی بیشتر مصرف کنندگان


تمام موادی که بدن شما نیاز دارد درون پودر 360

هدف ما از تولید این محصول بینظیر:
تهیه ابتکاری ترین، مفید ترین و خوش طعم ترین غذای تقویتی برای مدیریت وزن بدن.
با بهسازی یک فرمول اورجینال به کمک پزشکان متخصص، ما توانسته ایم نهایت سلامتی، انرژی، جوانی و مدیریت وزن بدن را بطور همزمان خلق کنیم.
درون پودر 360 علاوه بر پروتئین وی، انواع آنتی اکسیدان ها، فیبرهای غذایی و ... زوربمکس نیز اضافه شده است.زوربمکس شامل کاموکامو، زردچوبه و آستاکسانتین  است  که  انحصار فرمول آن بطور کامل در اختیار شرکت لیواسمارت تری سیکستی می باشد.
این مواد غذایی به صورت ذرات میکروسکوپی با هم آمیخته شده¬اند (با استفاده از فناوری نانو) که مزایای آن کمک به افزایش سلامت بدن است.
تمامی محصولات لیو اسمارت 360 با زوربمکس غنی سازی شده است.
زوربمکس با یک ترکیب اختصاصی علمی، از عناصر گیاهی و با استفاده از تکنولوژی نانو درست شده است.
این ترکیب درون حبابهای میکروسکوپی بسته بندی شده است بطوریکه هنگامیکه این حبابها در مجاورت سلولهای هدف قرار می¬گیرند مواد مغذی درون خود را آزاد می¬کنند تا به راحتی و به تمام و کمال جذب شوند.
این ترکیب اختصاصی از اصول اساسی سلامتی شرکت لیو اسمارت 360 حمایت می¬کند. 3 اصل اساسی آن عبارتند از:
1. ضد پیری
2. ضد التهاب و درد
3. تقویت سیستم ایمنی بدنکمپانی Livesmart360 در جهت گسترش بازار محصولات خود در ایران، از شرکتهای بزرگ پخش دعوت به همکاری می نماید. متقاضيان محترم لطفا پيشنهادات خود را به زبان انگليسي به ايميل ذيل ارسال نماييد:
[email protected]
کد N979200

وبگردی