آفتاب

معتبرترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهرانآموزشگاه آرایشگری زنانه خوش ذوق آکادمی، برگزار کننده باکیفیت ترین و بهترین دوره های آموزش آرایش و پیرایش در تهران می باشد.

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

با ثبت نام در بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه می توانید به رویای خود جهت حرفه ای شدن در این رشته پولساز، جامه عمل بپوشانید. آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق آکادمی یکی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران می باشد. این مجموعه تا به الان توانسته است بیش از 100 دوره آموزشی مبتدی و پیشرفته در شمال تهران (منطقه شمیرانات) برگزار نماید. این آموزشگاه دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد.


 بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران


 آموزشگاه خوش ذوق آکادمی با ارائه 69 مدرک بین المللی فنی و حرفه ای به هنرجویان توانسته است گامی بزرگ را در مسیر حرفه ای شدن آنها بردارد. استفاده از آخرین تکنیک های روز آرایشگری از جمله مهمترین مزایای شرکت در دوره های آموزش آرایشگری زنانه خوش ذوق آکادمی به شمار می رود. با ثبت نام در دوره های آموزش آرایشگری در آموزشگاه خوش ذوق آکادمی می توانید خود را جهت ورود به بازار کار آماده سازید.

دوره های آموزش آرایشگری زنانه در آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق آکادمی

با ثبت نام در بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران می توان مسیر موفقیت در این حرفه پولساز را به آسانی طی نمود. در ادامه قصد داریم تا شما عزیزان را با مهمترین دوره های آموزش آرایش و پیرایش که در این مجموعه معتبر در منطقه شمیرانات تهران برگزار می شود، آشنا نماییم.


 مزایای ثبت نام در بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه
مزایای ثبت نام در بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه

•    برگزار کننده دوره های آموزش خدمات مو

دوره های آموزش خدمات مو در آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق آکادمی به صورت کاملا تخصصی برای هنرجویان گرامی اجرا می شود. با ثبت نام در بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران می توانید خود را جهت ورود به بازار کار آماده کنید. این امر به ویژه برای آن دسته از هنرجویانی که می خواهند به موفقیت های روزافزون در حرفه آرایشگری دست یابند، بسیار اهمیت دارد. از جمله مهمترین دوره های آموزش خدمات مو در آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق آکادمی عبارتند از:
1-    آموزش کوتاهی ژورنالی: دوره آموزش کوتاهی ژورنالی برای آن دسته از هنر جویانی که می خواهند اطلاعات جامعی را در مورد کوپ و کوتاهی اولیه کسب کنند، مناسب می باشد.
2-    آموزش رنگ و مش تخصصی: با ثبت نام در دوره های آموزش آرایشگری در تهران می توانید تمام انواع روش های تخصصی رنگ و مش (مش مو با شانه، مش مو با کلاه و مش مو با فویل) را زیر نظر مدرسین مجرب آموزش ببینید.
3-    آموزش بافت مو فوق تخصصی: بافت مو فوق تخصصی از جمله دیگر دوره های آموزش خدمات مو می باشد که امروزه متقاضیان زیادی دارد. در آموزشگاه آرایشگری خوش ذوق آکادمی انواع بافت مو شامل بافت های ترکیبی با شینیون خاص و... را با کیفیت بالا زیر نظر مربیان مجرب آموزش خواهید دید.


مزایای شرکت در دوره های بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران
مزایای شرکت در دوره های بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

• برگزار کننده دوره های آموزش گریم و میکاپ

تمام دوره هایی که در زمینه آموزش گریم و میکاپ توسط آموزشگاه آرایشگری خوش ذوق آکادمی برگزار می شود، کاملا تخصصی می باشد. آن دسته از هنر جویانی که می خواهند با گذراندن دوره های آموزش گریم و میکاپ آماده ورود به بازار کار شوند با ثبت نام در آموزشگاه آرایشگری خوش ذوق آکادمی می توانند به اهداف خود جامه عمل بپوشانند. گریم عروس، گریم کودک و آرایش پیرایش عمومی از جمله مهمترین دوره هایی هستند که برای هنرجویان در این مجموعه برگزار می شود. گریم و میکاپ بر روی مدل های زنده زیر نظر مربیان مجرب به هنرجویان آموزش داده می شود.  

• برگزار کننده دوره های خدمات پوست

با گذراندن دوره های آموزش خدمات پوست زیر نظر معتبرترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران می توانید به اهداف خود جهت حرفه ای شدن دست یابید. یکی از بهترین دوره های آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق آکادمی می توان به دوره های خدمات پوست و فیشیال اشاره نمود. تمام آموزش های مربوط به فیبروز ابرو، میکروپیگمنتیشن، اصلاح و ابرو، پاکسازی پوست صورت و میکرونیدلینگ در این مجموعه تخصصی آرایشگری به هنرجویان یاد داده می شود. دوره پاکسازی پوست از جمله پرطرفدارترین دوره های آموزشی در آرایشگاه ها محسوب می شود. پس از پایان دوره توسط این مجموعه آرایشگری معتبر در تهران به شما هنرجوی گرامی، مدرک معتبر بین المللی اعطا خواهد شد.

• برگزار کننده دوره های آموزش کاشت ناخن 

اگر به دنبال معتبرترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران هستید، با ثبت نام در دوره های آموزشی خوش ذوق آکادمی می توانید به رویاهای خود جامه عمل بپوشانید. تمام آموزش های مربوط به انواع کاشت حرفه ای ناخن را در آموزشگاه خوش ذوق آکادمی زیر نظر بهترین اساتید، یاد خواهید گرفت. از جمله مهمترین دوره های آموزش کاشت ناخن در این مجموعه می توان به کاشت مدل ژله ای، لمینت ناخن و... اشاره نمود.

• برگزار کننده دوره های آموزش اکستنشن مژه

آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق آکادمی، بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران می باشد که دوره های آموزش خدمات اکستنشن مژه را برای هنرجویان برگزار می کند. هنرجویان در این دوره ها می توانند بر روی مدل زنده تمرین کنند. آموزشگاه آرایشگری خوش ذوق آکادمی برگزار کننده دوره های اکستنشن مو، اکستنشن مژه، لیفت ابرو و همچنین لیفت مژه می باشد. این مجموعه دارای مدرسین مجربی بوده که در زمینه آموزش خدمات اکستنشن از مهارت و تجربه بالایی برخوردار هستند.
مزایای شرکت در دوره های بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران  
آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق آکادمی، برگزار کننده کامل دوره های آموزش آرایشگری در تهران می باشد. این آموزشگاه آرایشگری تا به الان توانسته با آموزش بیش از 10000 هنرجو، آنها را جهت ورود به بازار کار آماده سازد. از جمله مهمترین مزایای شرکت در آموزشگاه آرایشگری خوش ذوق آکادمی می توان به تمرین بر روی مدل های زنده و مدرسین کارآزموده اشاره نمود. این مجموعه با ارائه بهترین خدمات آموزشی، هنرجویان را جهت ورود به بازار کار و اشتغال در حرفه آرایشگری آماده می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره های آموزش آرایشگری در آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق آکادمی می توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید.