آفتاب

ثبت و راه اندازی شرکت بین المللیبا ثبت و تاسیس شرکت بین المللی در کشور مورد نظر خود، فرزندان و اعضای خانواده شما قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس کشور مورد نظرتان با هزینه مناسب و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند.

ثبت شرکت بین المللی از خدمات تخصصی بوده که توسط موسسه sabtta در بیش از 170 کشور به متقاضیان ، تجار و مالکان بیزینس ارائه میشود، اگر شما هم تصمیم به ثبت شرکت خارجی در سایر کشورها دارید در ادامه این گزارش با ما همراه باشید.
با ثبت شرکت در کشور مورد نظرتان و همچنین با داشتن یک بیزنس پلن یا نقشه راه دقیق بهمراه سرمایه گذاری می توانید در کوتاه ترین زمان علاوه بر رسیدن به اهداف خود ، اقامت دائم یا موقت کشور مورد نظر خود را برای خود و اعضای خانواده خود دریافت نمایید. در حال حاضر ثبت شرکت در سایر کشورها ، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم میباشد.

تاسیس و ثبت شرکت بین المللی

با ثبت و تاسیس شرکت بین المللی در کشور مورد نظر خود، فرزندان و اعضای خانواده شما قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس کشور مورد نظرتان با هزینه مناسب و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. شما همچنین میتوانید با ثبت شرکت بین المللی از مزایای دیگر آن همچون افتتاح حساب ارزی یا حساب بانکی بین المللی بهره ببرید. موسسه ثبتا می تواند در پروسه ثبت شرکت به شما کمک نموده تا در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه برسید. لازم به ذکر است کارشناسان این مجموعه به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در بیش از 170 کشور جهان ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این موسسه از لحظه ثبت درخواست و قرارداد تا زمان ثبت نهایی شرکت در کشور مورد نظرتان همراه شما خواهد بود .

بهترین گزینه برای ثبت شرکت خارجی

امروزه تحولات اخیر جهان موجب شده است تا افراد تمایل بیشتری به ثبت ، تاسیس و راه اندازی شرکت بین المللی در سایر کشورها از خود نشان دهند تا از مزایای این شرکت ها استفاده کنند. موسسه بین المللی ثبتا یکی از مجموعه های تخصصی و معتبر با قدمت 30 ساله در حوزه خدمات ثبت شرکت بوده که تا کنون موفق به ثبت بیش از 37000 شرکت بین المللی در کشورهای اروپایی ، آمریکا و آمریکای لاتین ، استرالیا و آسیایی شده است . لذا اگر تصمیم به ثبت شرکت بین المللی دارید حتما از خدمات موسسه ثبتا استفاده کنید.