آفتاب

لیست قیمت پروازهای تهران به دبی در پاییز ۱۴۰۱دبی به عنوان یکی از بهترین شهرهای امارات متحده عربی شناخته می‌شود. این شهر به دلایل مختلف، عمدتاً به دلیل اینکه یکی از مجلل‌ترین شهرها می‌باشد، با ساختمان‌ها و معماری فوق مدرن و البته برج خلیفه، بلندترین ساختمان جهان (828 متر!) مشهور است.

بلیط هواپیما تهران دبی با اختلاف یکی از پرفروش‌ترین پروازهای ایران می‌باشد چرا که دومین مسیر پروازی پرتردد خارجی از ایران، مسیر پروازی تهران به دبی می‌باشد. از همین رو می‌باشد که سالانه صدها پرواز این مسیر را طی می‌کنند و میلیون‌ها مسافر را از تهران به مقصد دبی جابجا می‌کنند.
سعی کنید برای پروازهای تهران به دبی در کنار پنجره صندلی رزرو نمایید چرا که با پایین آمدن هواپیما، شاهد مقیاس گسترده پراکندگی چشمگیر دبی در امتداد خط ساحلی خواهید بود که به اندازه خط افق آن چشمگیر است.


 بلیط هواپیما تهران دبی


دبی به عنوان یکی از بهترین شهرهای امارات متحده عربی شناخته می‌شود. این شهر به دلایل مختلف، عمدتاً به دلیل اینکه یکی از مجلل‌ترین شهرها می‌باشد، با ساختمان‌ها و معماری فوق مدرن و البته برج خلیفه، بلندترین ساختمان جهان (828 متر!) مشهور است.
دبی در 40 تا 45 سال به طور کامل به عنوان یک شهر تکامل یافته است و اکنون به عنوان یکی از بهترین شهرهای جهان شناخته می‌شود که سالانه میزبان میلیون‌ها مسافر از سراسر جهان می‌باشد.
در کمتر از 40 سال، این شهر خود را از یک شهرک کوچک و بیابانی به یک کلان شهر پر زرق و برق و مقصدی در سطح جهانی تبدیل کرده است.
در حالی که شاهکارهای مهندسی شگفت‌انگیز دبی مانند
•    برج خلیفه
•    جزایر نخل
•    برج العرب
•    و دبی مال
جواهراتی در تاج آن هستند، اما جذابیت چند وجهی این شهر به چیزی بیش از معماری آن گسترش می‌یابد.
برخی از مردم جذب هیاهوی این مکان می‌شوند برخی سرعت و انرژی دیوانه کننده یک شهر تجاری جهانی و برخی تنها مرکز گردشگری آن.
با این حال، ممکن است
1.    آرامش اقامتگاه‌های بیابانی
2.    زمین‌های گلف
3.    دریاهای آرام
4.    و سواحل
آن را ترجیح دهید.

جدول هزینه خرید بلیط هواپیما از تهران به دبی

 بلیط هواپیما تهران دبی


شروع فصل پاییز همزمان با شروع فصل سفر به دبی می‌باشد که هوا خنک‌تر شده و فعالیت خاص شهر نیز شروع می‌شود از همین رو شاهد افزایش قیمت بلیط تهران به دبی نیز خواهیم بود.
لیست حدود قیمت بلیط تهران دبی در پاییز 1401 به صورت زیر می‌باشد:
•    شروع پاییز
بیشترین قیمت: حدود 000/000/3
کمترین قیمت: حدود 000/100/2
•    پایان پاییز
بیشترین قیمت: حدود 000/800/3
کمترین قیمت: حدود 000/300/2
این قیمت می‌تواند برای پرواز
    سیستمی
    چارتری
متفاوت می‌باشد. البته باید یادآوری کرد که خرید همزمان بلیط رفت و برگشت می‌تواند هزینه کمتری برای شما داشته باشد. پیش از خرید بلیط رفت و برگشت به صورت جدا گزینه بلیط رفت و برگشت را در قسمت جستجو بلیط فعال کنید.
برای اطلاع دقیق از پروازهای موجود و قیمت از طریق لینک زیر وارد سایت آژانس طاهاگشت https://www.tahagasht.com/ شده به صورت آنلاین تمام اطلاعات را مشاهده کنید.
شرکت‌های هواپیمایی به طور مداوم، چندین بار در طول هفته، قیمت‌های خود را تغییر می‌دهند.
قیمت بلیط در آخر هفته‌ها بیشتر می‌شود، بنابراین مراقب پروازهای اواسط هفته باشید تا از ‌قیمت‌های ارزان‌تر استفاده کنید.
قیمت بلیط ها معمولا در روزهای
•    دوشنبه
•    سه شنبه
•    و چهارشنبه
کمتر است. انتخاب زمان کمتر مناسب برای پرواز، مانند اواخر شب یا صبح زود، نیز می‌تواند به کاهش قیمت بلیط شما کمک کند.

در این فصل به دبی سفر کنید

 بلیط هواپیما تهران دبی


نوامبر تا مارس بهترین زمان برای سفر به دبی است، زمانی که دمای هوا از 30 درجه سانتیگراد تا 12 درجه سانتیگراد متغیر است و هوا نسبتاً مناسب است.
علاوه بر این، جشنواره خرید دبی در ماه دسامبر برگزار می‌شود. از همین رو هزینه سفر و البته خرید بلیط هواپیما بیشتر از هر زمان دیگری می‌باشد.
بازدید از دبی در ماه‌های آوریل تا اکتبر تصمیمی ناآگاهانه خواهد بود زیرا به دلیل هوای گرم و مرطوب تقریباً غیرممکن است که به بیرون بروید و در مراکز خرید دارای تهویه مطبوع و اسپاهای مجلل گیر کنید.
اگر می‌خواهید با هزینه کمتر به دبی سفر کنید، باید زمان خلوتی این شهر را انتخاب کنید. البته بهار نیز می‌تواند زمان مناسبی باشد، هم از نظر هزینه و هم از نظر گرما.

توضیح فاصله زمانی تهران دبی

مسافت هوایی تهران تا دبی حدود 601 کیلومتر می‌باشد که در کوتاهترین پرواز حدود 2 ساعت و 10 دقیقه زمان می‌برد. البته این بسته به نوع وضعیت هوا، ترافیک هوایی، نوع هواپیما و عوامل دیگر می‌تواند بیشتر طول بکشد.
با این وجود به طور کلی زمان پرواز تهران به دبی 2 ساعت و 30 دقیقه در نظر گرفته می‌شود.

مهم ترین ایرلاین های سفر شما

همانطور که گفته شد مسیر تهران دبی یکی از شلوغ‌ترین مسیرهای پروازی ایران می‌باشد، از همین رو پروازهای متعدد بسیاری به صورت روزانه از تهران به دبی انجام می‌شود.
ایرلاین‌های فعال در این مسیر که می‌توانید برای خرید بلیط هواپیما انتخاب کنید به صورت زیر می‌باشند:
•    ماهان ایر
•    ایران ایرتور
•    فلای دبی
•    امارات ایرلاینز
•    ترکیش ایرلاینز
•    قطر ایرویز
•    ایر عربیا
در بین تمامی شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و خارجی بالا، پرواز دو ایرلاین ایرانی ماهان ایر و ایران ایرتور به همراه شرکت هواپیمایی خارجی امارات بیشترین فروش را دارند.

فرودگاه بین المللی دبی (DXB):

فرودگاه دبی یکی از قطب های پروازی در سراسر دنیا است که سالانه در حدود 80 میلیون مسافر را جابجا میکند این فرودگاه دارای سه ترمینال اصلی است و علاوه بر آن دارای بخش باری مجزا نیز میباشد.


 بلیط هواپیما تهران دبی


ایرلاین های ایر ایندیا، ایر فرانس، ایر چینا، ایر کانادا، کاتای پاسیفیک، لوفتهانزا، کانتاس، تای ایرویز، قشم و تعداد دیگری از ایرلاین های معتبر دنیا در این فرودگاه فعالیت میکنند.

موقعیت فرودگاه دبی در نقشه به این صورت است:

 بلیط هواپیما تهران دبی

فاصله فرودگاه دبی از موقعیت های اصلی:

فاصله فرودگاه دبی تا اصلی ترین مراکز دبی به این صورت است. شما با کلیک بر هر کدام میتوانید فاصله آن مکان با فرودگاه دبی را پیدا کنید.
•    فرودگاه دبی تا Burj Khalifa (18 دقیقه)
•    فرودگاه دبی تا The Dubai Fountain (23 دقیقه)
•    فرودگاه دبی تا The Dubai Mall (16 دقیقه)
منبع: https://digiato.com/promoted/1532840