آفتاب

پنجره دوجداره در کرجآیا به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد پنجره های دوجداره هستید؟ آیا می خواهید پنجره ها را عوض کنید یا می خواهید عایق حرارتی، صوتی یا ایمنی پنجره های خود را افزایش دهید و بهترین شیشه عایق در گردش را جویا می شوید؟ آیا از پنجره های دو جداره آلومینیومی و ویژگی های آن آگاهی دارید؟

خوب، شما به جای درست آمده اید. کارشناسان فروش پنجره دو جداره ما در کرج  امروز می خواهند شما را با این پنجره ها آشنا کنند .
پنجره دوجداره عنصری است که توسط دو یا چند ورقه شیشه که توسط یک کانال (به نام اسپیسر) به یکدیگر متصل شده اند ، تشکیل می شود. با مواد خاصی به گونه ای آب بندی می شود که خلاء بماند یعنی هوا وارد دو شیشع نشود.
از طرف دیگر کانال داخل آن پر از گلوله های نمک است که وظیفه جذب تمام رطوبت را دارند.
در داخل دو شیشه، برای افزایش عملکرد حرارتی، شیشه را با گاز پر می کنند . کارآمدترین گازی که با آن پنجره دو جداره را پر می کنند گاز آرگون است،  گازی  نجیب و غیر سمی، که در هوایی که تنفس می‌کنیم نیز وجود دارد. پنجره دو جداره مزایای زیادی  چون بهره وری و صرفه جویی انرژی، عایق صدا، جلوگیری از نفوذ اشعه مضر خورشید و ... برای مالکین خود دارد‌.
حتما می دانید که بسته به عملکردی که می خواهید به آن برسید، پنجره های دو جداره فروشگاه ما در کرج از شیشه های مختلفی چون شیشه معمولی ، شیشه لمینیت، شیشه سکوریت و ... بنا بر نیاز و هزینه شما ساخته می شوند.
پنجره دوجداره کرج

نکات انتخاب پنجره دوجداره

عایق حرارتی: ارزش Ug
اولین موردی که مورد ارزیابی قرار می گیرد بدون شک مقدار Ug است که نشان دهنده درجه عایق حرارتی شیشه ، توانایی آن در حفظ گرما در خارج در تابستان و داخل در زمستان است. برای اینکه یک پنجره  خوب و کارآمد باشد این مقدار باید کم باشد.
مقدار Ug با عایق حرارتی نسبت معکوس دارد. هرچه مقدار Ug کمتر باشد، عایق بیشتر است.


 پنجره دوجداره در کرج


ضریب خورشیدی: مقدار G
دومین شاخصی که باید ارزیابی شود، مقدار G است که میزان انرژی خورشیدی، یعنی گرمای ورودی به شیشه را نشان می دهد.
هر چه ضریب خورشیدی کمتر باشد، گرمای کمتری وارد می شود .
یک شیشه کم تابش استاندارد دارای مقادیری در حدود 0.60 / 0.65 است، یک شیشه کم تابش با حفاظت خورشیدی 0.43 / 0.48 ، از طرف دیگر اگر در مورد شیشه انعکاسی صحبت می کنیم این مقدار به 0.28 کاهش می یابد .
یک شیشه با ضریب خورشیدی بسیار کم، به عنوان یک مزیت، از استفاده از سیستم های محافظ مانند پرده، کرکره یا کرکره جلوگیری می کند.
 میزان عبور نور: مقدار LT
سومین مقداری که باید در نظر گرفته شود، شاخص LT است ،  به طور خلاصه، شفافیت شیشه است.هر چه میزان عبور نور بیشتر باشد، شیشه شفاف تر است.
در شیشه های دوجداره استاندارد کم آلایندگی این مقدار حدود 80 درصد است، در شیشه های ویژه با حفاظت خورشیدی 73 درصد ، در حالی که در شیشه های انعکاسی که با جلوه آینه ای آنها قابل تشخیص است، این مقدار می تواند تا 41 درصد کاهش یابد .


 پنجره دوجداره در کرج


عایق صدا: شاخص RW
چهارمین مقداری که باید در نظر گرفته شود مقدار RW است که ظرفیت عایق صوتی است . در دسی بل بیان می شود و نشان دهنده توانایی یک عنصر در کاهش عبور نویز از بیرون به داخل است.
هر چه مقدار Rw بیشتر باشد، عملکرد صوتی عنصر بیشتر است.
به طور کلی، پنجره های اصلی با شیشه 32 دسی بل نصب می شوند که مطلقاً مشکل آکوستیک را برطرف نمی کند .
برای صحبت در مورد شیشه‌های کاهش‌دهنده نویز، باید از شیشه‌هایی شروع کنیم که 40 دسی‌بل را کاهش می‌دهند تا با کارایی‌ترین شیشه‌هایی که می‌توانند تا 45/48 دسی‌بل را کاهش دهند .

ضخامت شیشه دوجداره

برای موثر بودن، شیشه دوجداره باید حداقل ضخامت حداقل 28 میلی متر ، صفحه ای با شیشه کم تابش و مجرای حرارتی داشته باشد.

ایمنی پنجره دوجداره

شیشه قاب پنجره ممکن است به دلایل مختلفی بشکند (وزش باد، ضربه تصادفی، افتادن) اما نکته مهم این است که با شکستن شیشه، خطری برای شیشه ایجاد نمی شود.
شیشه‌های ایمنی به اصطلاح لمینت و سکوریت می‌شوند ، زیرا برخلاف شیشه‌های یکپارچه، شیشه‌های ایمنی پس از شکستن، به لایه چسبیده می‌مانند (در مورد لمینت‌ها) یا به قطعات کوچک با لبه‌های گرد خرد می‌شوند و بنابراین خطرناک نیستند.

پنجره دوجداره وین تک در کرج

  درب و پنجره های  یو پی وی سی وین تک در طرح و رنگ های مختلف و متنوع عرضه میشوند, که شما عزیزان با توجه به سلیقه و دیزاین منزل خود طرح  و رنگ درب و پنجره مورد نظر خود را انتخاب نموده و سفارش دهید
اگر ساکن کرج هستید میتوانید برای خرید پنجره دوجداره وین تک و یا تعویض پنجره های قدیمی خود با شرکت درب پنجره دوجداره سو پی وی سی  دلوین تماس بگیرید تا کارشناسان ما با توجه به خواسته شما راهنماییتون کنند


پنجره دوجداره در کرج


شرکت دلوین در کرج _ آزادگان بلوار امام رضا _ ساختمان سیمرغ قرار دارد , شرکت دلوین در ساخت انواع طرح و مدل ها و رنگ بندی پروفیل های درب پنجره های دوجداره و سه جداره یو پی وی سی و آلومینیومی ترمال بریک و معمولی فعالیت دارد  , برای خرید درب پنجره های دوجداره یو پی وی سی در کرج  ابتدا باید با شماره 09124620473  تماس بگیرید کارشناسان مجموعه دلوین پاسخگو خواهند بود و با همین شماره داخل واتس آپ ابعاد اندازه های درب و پنجره های خانه خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت کارشناسان شرکت دلوین برای شما عزیزان طبق سلیقه مشتری و فضای استفاده پیش فاکتور ارسال کنند پس از تقریبا 15 روز  برای نصب آن با شما هماهنگ میشود و پس از هماهنگی نصاب برای نصب درب و پنجره های دوجداره شما خدمتتان میرسد . استفاده از درب پنجره های دوجداره دوجداره تنها برای خانه و ساختمان های نوساز نمیباشد بلکه خانه های قدیمی و افرادی که میخواهند درب پنجره های کهنه اهنی و قدیمی تک جداره خود را عوض کنند نیز بسیار کاربردی میباشد.

پنجره دوجداره وین تک کرج

از جوانب های مختلف فشارهایی به درب و پنجره ها وارد میشود  درطول شبانه روز هم باد و باران به این قسمت ساختمان برخورد میکند که سبب افت ساختمان میشود  که باعث میشود فشاری از قسمت بالا به پایین برروی این قسمت از ساختمان انتقال پیدا کند . طبق تست هایی که از درب و پنجره های یو پی وی سی گرفته شده است نشان داده مقاومت و استحکام درب پنجره های دوجداره خیلی بیشتر از درب پنجره های فلزی میباشد .
جنس درب پنجره های دوجداره وین تک سبک تر از فولاد میباشد و بنابراین باعث کاهش افت میشود .در درب پنجره های دوجداره نه تنها فقط عایق هستند بلکه باعث کاهش وزن ساختمان میشود و باعث میشه ساختمان در برابر لرزش محکم شود وهمچنین باعث افزایش عمر ساختمان میشود .
یکی از مهم ترین عوامل موثر برای کیفیت و هزینه درب پنجره دوجداره وین تک شیشه آن میباشد . همچنین ضخامت شیشه ها متفاوت هستند زیرا عایق صوتی بودن آن در این حالت بیشتر خواهد بود .
برای درب و پنجره های دوجداره وین تک در مناطق مرطوب و شرجی حتما باید از مرطوب گیر استفاده شود , غیر از این مورد کیفیت و مرغوبیت خود را از دست میدهد .
امروزه برای دکوراسیون مدرن میتوان از پنجره های رنگی دوجداره وین تک برای فضای داخلی ساختمان و حتی نمای خارجی ساختمان ها استفاده کرد  پنجره های دوجداره رنگشان سفید میباشد و در برابر اشعه ی ماوراء بنفش مقاوم میباشد .سفید رنگ اصلی دوجداره میباشد و هرچه سفید تر و براق ترکیفیت بهتری دارند هماهنگی رنگ پنجره ها با نمای ساختمان و متریال ساختمان امری مهم میباشد اگر چه به پنجره های رنگی نیاز باشد میتوانید از ورقه های رنگی مورد استفاده قرار دهید  و پروفیل ها را لمینت کنید و رنگ آن ها را به رنگ دلخواهتان دربیاورید  

قیمت پنجره دوجداره کرج

وقتی صحبت از پنجره دوجداره و قیمت آن می شود، اساساً در مورد شیشه دوجداره و قیمت هر متر مربع صحبت میکنیم . برخلاف تصور ما، انتخاب پنجره دوجداره به جای شیشه های سنتی هزینه چندانی ندارد. در واقع، اگر صرفه جویی در انرژی حاصل از انتخاب را در نظر بگیریم، به خوبی درک می کنیم که چگونه هزینه  کمی بیشتر  را می توان در مدت کوتاهی بازیابی کرد. صحبت از افزایش حدود 10 درصدی است.
هیچ لیست قیمت واقعی برای پنجره  دوجداره وجود ندارد، قیمت آن  این به کیفیت، مواد و شرکتی که آن را نصب می کند بستگی دارد. شرکت پنجره دو جداره ما در کرج این پنجره ها را با متریال عالی و قیمت مناسب عرضه می کند.
امروزه مردم به دنبال به روزترین امکانات هستند و چه بهتر که درب و پنجره خانه هایمان باشد که ارامش و امنیت را به خانه هایمان میاورد , با نصب مرغوب ترین و باکیفیت ترین پنجره ها برای ساختما ها هم طول عمر بیشتری دارند و هم از امنیت و آرامش برخوردار میشوید .
پنجره های دوجداره رنگ طبیعی آن ها سفید میباشد ولی برای هماهنگی با نمای ساختمان و یا دکور داخلی منزل میتوان در رنگ ها و طرح های متنوعی سفارش داد همچنین پنجره های یوپی وی سی در تنوع مدل هم قابلیتی دارند و شرکت دلوین امکان تولید انواع مدل ها در طرح و رنگ های گوناگون را برای شما مشتریان عزیز محیا کرده است.


پنجره دوجداره در کرج 


قیمت پنجره دوجداره کرج
پنجره های دوجداره با پنجره های معمولی خیلی متفاوت هستند .زیرا پنجره های معمولی تک جداره هستند و دارای یک لایه میباشند و هیچگونه عایق بندی ندارند و مقاوم نیستند ولی پنجره های دوجداره یو پی وی سی از دو لایه تشکیل میشوند و بین این دو لایه گاز و یا هوا صورت گرفته و ایجاد خلاء میکند و این امر موجب جلوگیری از عبور هرگونه عااملی میشود  و اگر نصب پرده کرکره دار روی پنجره های دوجداره صورت گیرد از تابش آفتاب به صورت مستقیم به شیشه ها جلوگیری میشود بنابراین گرمای کمتری را در تابستان به داخل خانه منتقل میکند . پنجره های یو پی وی سی نمونه ای از پنجره های دوجداره هستند  که  در زمستان مانع اتلاف گرما و در تابستان مانع هدر رفتن هوای خنک داخل خانه میشود .
همچنین برای درب سرویس بهداشتی میتوان از درب عایق استفاده کرد که در برابر رطوب و آب و صد ا عایق میباشد . و همچنین درب ورودی هال وپذیرایی و همچنین درب اتاق خواب میتوان از درب های دوجداره مورد استفاده قرار داد
و پنجره دوجداره ویستابست با مورد استفاده قرار گرفتن یراق آلات آن به صورت دوحالته و تک حالته میتوان تولید کرد وهمچنین برای تهویه هوای داخل خانه خود و جلوگیری از ورود حشرات آسیب رسان و موذی  میتوان از توری استفاده کرد .که توری هم دو مدل  دارد : توری ثابت  و توری پلیسه ای , که توری پلیسه ای پرکاربرد ترین آنهاست
تعیین قیمت جدیدترین پنجره های دوجداره بستگی به نوع شیشه و جنس و ضخامت شان و همچنین نوع پروفیل استفاده شده و نوع برند پنجره و دو الی سه  جداره بودن آن و تعداد کتیبه های به کار رفته در پنجره و تعداد بازشو های موجود در پنجره و تعداد یراق آلات به کار رفته و ابعاد پنجره ها صورت میگیرد .
جدیدترین مدل پنجره ها را میتوان پنجره دوجداره دانست این نوع پنجره های یوپی وی سی با محیط سازگاری کامل را دارند و هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمیکنند  پنجره های یو پی وی سی با پنجره های معمولی خیلی متفاوت هستند .زیرا پنجره های معمولی تک جداره هستند و دارای یک لایه میباشند و هیچ گونه عایق بندی ندارند و مقاوم نیستند ولی پنجره های دوجداره دوجداره از دو لایه تشکیل میشوند و بین این دو لایه گاز و یا هوا صورت گرفته و ایجاد خلاء میکند و این امر موجب جلوگیری از عبور هرگونه عاملی میشود  و اگر نصب پرده کرکره دار روی پنجره های یو پی وی سی صورت گیرد از تابش آفتاب به صورت مستقیم به شیشه ها جلوگیری میشود بنابراین گرمای کمتری را در تابستان به داخل خانه منتقل میکند.