آفتاب

خرید تتر UDST حضوری تهرانخرید تتر از طریق یک صرافی ارز دیجیتال و به صورت آنلاین راه سریع‌تر و مطمئن‌تری برای حفظ سرمایه است. هر چند این کار را نیز می‌توانید برای اطمینان بیشتر به صورت حضوری نیز انجام دهید. در این مطلب قصد داریم تا نحوه خرید تتر یا UDST به صورت حضوری در تهران را شرح دهیم.

در روزهایی که قیمت دلار با افزایش شدید مواجه می‌شود، صف‌های طولانی را در مقابل صرافی‌ها مشاهده می‌کنیم. ایرانیان برای حفظ ارزش دارایی‌های خود سعی می‌کنند تا دارایی خود را با دلار آمریکا تعویض کنند. اما شما می‌توانید بدون منتظر ماندن در صف‌های طولانی نیز به خرید دلار بپردازید. به لطف ایجاد دنیای بلاک چین و ارزهای دیجیتال، در حال حاضر کاربران با خرید تتر از سرمایه خود محافظت می‌کنند. خرید تتر از طریق یک صرافی ارز دیجیتال و به صورت آنلاین راه سریع‌تر و مطمئن‌تری برای حفظ سرمایه است. هر چند این کار را نیز می‌توانید برای اطمینان بیشتر به صورت حضوری نیز انجام دهید. در این مطلب قصد داریم تا نحوه خرید تتر یا UDST به صورت حضوری در تهران را شرح دهیم.

تتر یا USDT چیست؟

تتر یک ارز دیجیتال از نوع پایدار است. به چنین ارزهای دیجیتالی، استیبل کوین یا ارز دیجیتال پایدار گفته می‌شود. در حال حاضر هزاران توکن و کوین مختلف وجود دارد و کاربران دنیای بلاک چین از این نوع ارزها استفاده‌های مختلفی می‌کنند. برخی از این توکن‌ها کاربردی بوده و برخی صرفا برای سرمایه گذاری یا استفاده در محیط یک پلتفرم کاربرد دارند. تتر یا USDT ارز دیجیتالی است که در سال 2014 روی پلتفرم OMNI به وجود آمد. این پلتفرم بستری است برای ساخت توکن‌ها و دارایی‌های دیجیتال روی بلاک چین بیت کوین.
بیت کوین نیز به عنوان معتبرترین بلاک چین و ارز دیجیتال دنیا دارای محدودیت‌های مختلفی است. به همین خاطر افراد از پلتفرم‌های کمکی مانند OMNI برای دستیابی به اهداف خود استفاده می‌کنند. در هر صورت، ارزهای دیجیتال پایدار به دسته‌ای از دارایی‌های دیجیتال گفته می‌شود که به یک دارایی در دنیای فیزیکی متصل شده باشد. این دارایی فیزیکی در دنیای واقعی می‌تواند به صورت یک کالا، شی قیمتی یا حتی ارز فیات باشد. تتر یا USDT نیز به ارز فیات دلار آمریکا متصل شده است. استیبل کوین‌ها همیشه به دارایی‌های فیزیکی متصل شده وابسته هستند و ارزشی برابر با آن دارایی را دارند. به دلیل اتصال تتر به دلار آمریکا، این رمزارز ارزشی برابر با یک دلار آمریکا دارد. یعنی خرید یک تتر به معنی خرید دلار آمریکا است. قیمت تتر نیز همیشه یک دلار آمریکا خواهد بود.


 خرید تتر UDST


این رمزارز با این که در نگاه اول بسیار ساده و ابتدایی به نظر می‌رسد، اما در حقیقت کاربرد بسیار زیادی برای تریدرها و فعالان دنیای بلاک چین دارد. چرا که می‌تواند به عنوان راهکاری برای حفظ ارزش سرمایه تلقی شود. در ادامه به این مورد بیشتر خواهیم پرداخت. تتر توسط شرکتی به نام Tether پشتیبانی می‌شود. همه استیبل کوین‌ها توسط یک سازمان یا شرکت پشتیبانی می‌شوند. وظیفه این شرکت حفظ ارزش تتر با استفاده از مکانیزم عرضه و تقاضا است. به ادعای شرکت Tether، زمانی که یک تتر وارد بازار می‌شود، این شرکت یک دلار آمریکا را در صندوق سرمایه خود قرار می‌دهد تا ارزش تتر همیشه برابر با یک دلار باقی بماند.

تتر چه کاربردی در دنیای بلاک چین دارد؟

تتر به عنوان یک ارز دیجیتال پایدار شاید کاربرد زیادی نداشته باشد، اما چند کاربرد اولیه آن باعث شده تا ارزش بسیار زیادی پیدا کند. به همین خاطر تتر USDT از نظر محبوبیت و حجم بازار در رده سوم قرار دارد. در ابتدا بهتر است به این نکته اشاره کنیم که تتر یک ارز دیجیتال پایدار است و چند شکل مختلف از آن وجود دارد. به همین خاطر شاید تتر یورو را نیز مشاهده کنید که ارزشی برابر با یک یورو دارد. البته تتری که معروف‌تر از بقیه است و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، تتر دلار آمریکا یا USDT است. اصلی‌ترین کاربرد تتر در ماهیت آن است، یعنی پایدار بودن و حفظ قیمت همیشگی.
USDT همیشه ارزشی برابر با یک دلار را خواهد داشت و می‌توان از دلار آمریکا در دنیای بلاک چین استفاده کرد. کاربران با شناخت ماهیت تتر، از آن برای حفظ ارزش سرمایه خود استفاده می‌کنند. زمانی که ارزهای دیجیتال مختلف و معروف با کاهش قیمت مواجه شده باشند، خرید رمزارزهای دیگر یا تبدیل دارایی دیجیتال به ارز فیات زمان‌بر و سخت خواهد بود. ممکن است در همین زمان سرمایه شما ارزش زیادی را از دست بدهد. به همین دلیل تتر در دنیای بلاک چین به وجود آمده تا به سرعت بتوانید دارایی خود را به تتر تبدیل کنید. تتر را می‌توان در بلاک چین‌های معروف و بزرگی مانند بیت کوین، اتریوم، ترون و سولانا استفاده کرد. این توکن از استانداردهای معروف این بلاک چین‌ها پشتیبانی می‌کند.
پس تریدرها به جای ذخیره سرمایه خود به صورت فیزیکی، سعی می‌کنند تا دارایی خود را به شکل تتر درآورند. تا در صورت افزایش قیمت Cryptocurrency خاصی، آن را به سرعت خریداری کنند.

چرا خرید حضوری تتر USDT؟

کاربرد مهمی که تتر می‌تواند برای کاربران ایرانی داشته باشد، یک پله مهم‌تر از کاربردهای دیگر آن است. چرا که ارزش پول ملی ایران همواره در حال کاهش بوده و قیمت دلار نیز افزایش پیدا می‌کند. به همین خاطر ایرانیان سعی می‌کنند با خرید دلار از دارایی خود محافظت کنند. متاسفانه ایرانیان بدون این که اصلا بدانند تتر چیست، ساعت‌ها در صف خرید دلار منتظر می‌مانند. از طرف نگهداری از سرمایه به صورت فیزیکی می‌تواند خطرهای خود را داشته باشد. در صورتی که تتر یا USDT را می‌توانید با سرعت بیشتری خریداری کرده و در محیط امن بلاک چین ذخیره سازی کنید.
برای افرادی که همچنان آشنایی کافی با دنیای ارزهای دیجیتال ندارند و نمی‌توانند با صرافی‌های ارز دیجیتال کار کنند، بهترین راه چاره، خرید تتر USDT به صورت حضوری است. در حال حاضر صرافی ارز دیجیتال اوکی اکسچنج امکان خرید تتر به صورت حضوری را فراهم کرده است. در این صورت به شکل مطمئن‌تری می‌توانید ارز دیجیتال تتر خریداری کنید. صرافی اوکی اکسچنج تمامی کارهای مربوط به خرید و فروش تتر در داخل ایران را به صورت حضوری برای شما انجام می‌دهد.

اوکی اکسچنج برای خرید تتر

 خرید تتر UDST


اوکی اکسچنج یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی است. صرافی ارز دیجیتال به عنوان پلی میان دنیای واقعی و دنیای رمزارزها عمل می‌کند. اولین قدم برای خرید ارز دیجیتال و ورود به این بازار، ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در یک صرافی ارز دیجیتال است. صرافی‌های ارز دیجیتال مختلفی در داخل و خارج از ایران فعالیت می‌کنند. اوکی اکسچنج جزو صرافی‌های ارز دیجیتالی است که توانایی رقابت با صرافی‌های خارجی را دارد. چرا که این صرافی ارز دیجیتال با ایجاد رابط کاربری ساده‌ای باعث شده تا کاربران با سرعت بیشتری به معاملات پرداخته و کارهای خود را انجام دهند. از طرفی، صرافی‌های ارز دیجیتال در هنگام خرید و فروش توکن و کوین‌های مختلف، مقداری کارمزد نیز دریافت می‌کنند.
اوکی اکسچنج به عنوان یک صرافی ایرانی کمترین کارمزد را برای خرید و فروش‌های انجام شده در پلتفرم خود در نظر گرفته است تا کاربران ایرانی کمترین هزینه را برای استفاده از خدمات این دنیای نوین پرداخت کنند. اوکی اکسچنج در کمترین زمان احراز هویت شما را انجام داده و پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته را ارائه خواهد داد تا مشکلات شما بدون راه حل باقی نماند. از طرف دیگر این پلتفرم بیشتر از 700 توکن و کوین مختلف را پشتیبانی می‌کند تا فرصت‌های جدیدی برای سرمایه گذاری در اختیار داشته باشید. در صورتی که قصد دارید تتر USDT را به صورت حضوری خریداری نمایید، می‌توانید از صرافی ارز دیجیتال اوکی اکسچنج استفاده کنید.