آفتاب

میز ناهارخوری مدرنمیز ناهارخوری مدرن ممکن است شهرت کمتری نسبت به سایر مدل های باب داشته باشد. چرا که می توان آن را تلفیقی از الگوهای کلاسیک و سلطنتی دانست که به شکلی جدید و با ویژگی های خاص بیان می شود، گویی هیچ وقت قدیمی نمی شود و از مد نمی افتد.

بسیاری از افراد این نوع میز ناهار خوری را می خرند و آن را با سایر مبلمان طراحان اما از نوع سلطنتی و کلاسیک ترکیب می کنند و این مجموعه استایلی زیبا و جالب می دهد. اما خیلی ها هستند که بیشتر به سادگی مدل های امروزی توجه دارند.
 به این ترتیب در انتخاب سایر ابزار خود نیز از همین فرم پیروی می کنند و زیبایی سبک مدرن را به عنوان فرم اصلی ساختمان خود به کار می برند. انتخاب میزهای مدرن اضطراب کمتری را برای صاحبانشان ایجاد می کند، هرچند که شاهد غنا و شکوه میزهای سلطنتی نیستیم.
 اما سادگی که زیبایی و جذابیت را به یاد می آورد به گونه ای که در طول سال ها تکراری نخواهد شد و منجر به دلزدگی دکور نمی شود. خرید آسان تری و البته با قیمت ارزان تری را ارائه می دهد.


 میز ناهارخوری مدرن

آشنایی با میز ناهارخوری مدرن

میز ناهارخوری مدرن نیز به  سبک دکوراسیون مدرن شباهت دارد. یعنی همه چیز ساده و بدون تزیین است لازم به ذکر است که این سبک دکوراسیون در ابتدای قرن بیستم ظهور کرد و آرام آرام جای خود را در سبک دکوراسیون داخلی باز کرد.
 سعی شده همه چیز ساده، تمیز و تک رنگ باشد، برای طراحی و ساخت یک میز ناهارخوری مدرن رنگ های متنوعی از قبیل سفید، کرم، نقره ای و گاهی طلایی مورد  استفاده قرار می گیرد.

خصوصیات میز ناهارخوری مدرن

یکی از عناصر مهم در فضای ناهارخوری میز است. بنابراین گزینه های زیادی برای خرید میز ناهارخوری مدرن وجود دارد. آیا باید یک میز بزرگ باشد؟
 این باید چه شکلی باشد؟ آیا باید از چوب ساخته شود یا شیشه؟ یافتن سبک مورد نظر بخشی از فرآیند انتخاب بهترین محصول است.
شکل ها و مواد متداول زیادی برای میزهای قهوه خوری مدرن و شیک وجود دارد. برای یک سبک مدرن، میزهای گرد و مستطیلی با فریم فلزی و رویه شیشه ای می تواند بهترین انتخاب ممکن باشد.
برای یک میز مینیمالیستی، سنگ مرمر و دال های بتنی نیز به عنوان یک انتخاب متداول به شمار می آیند.
 در هر صورت میز مدرن به عنوان نقطه کانونی ناهارخوری شناخته می شود که همه افراد منزل را دور یکدیگر جمع می نماید.


 میز ناهارخوری مدرن

نکات انتخاب میز ناهارخوری مدرن

درست مانند وسایل دیگر منزل لازم است که هنگام انتخاب میز ناهار خوری مدرن یک سری نکات را مورد توجه قرار دهید.
 در غیراین صورت ممکن است از خرید آن رضایت کافی نداشته باشید در ادامه مطلب مهمترین و اصلی ترین نکات انتخاب این میز ناهارخوری  را مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهیم داد.

توجه به نوع طراحی دکوراسیون منزل

نوع طراحی دکوراسیون خانه یکی از نکاتی می باشد که باید آن را هنگام خرید میز ناهارخوری مدرن درنظر داشته باشید.
برای داشتن ظاهری منسجم در سرتاسر خانه، یک میز طراحی مدرن باید به خوبی با دکوراسیون اتاق ناهارخوری شما هماهنگ باشد تا محیطی زیبا و کاربردی برای یک تجربه غذاخوری راحت ایجاد کند.
برای نمونه طراحی منحصر به فرد و ارگانیک میز شیشه ای با بسیاری از سبک های مدرن اتاق ناهارخوری همخوانی دارد و حس هماهنگی با نوع میز ایجاد می کند.
 میزهای ناهارخوری با اسکلت فلزی برای ادغام سبک صنعتی در اتاق غذاخوری شما عالی هستند. به طور کلی در انتخاب یک میز ناهارخوری مدرن و شیک به نوع دکوراسیون منزل خود توجه کنید.

انتخاب دقیق متریال

یکی دیگر از نکات انتخاب میز ناهارخوری مدرن این است که متریال به طور دقیق انتخاب شود. حتی اگر امکان انتخاب درست یا غلط وجود نداشته باشد! انتخاب متریال میز مناسب می تواند دکور اتاق غذاخوری شما را به کلی تغییر دهد.
 یک میز ناهار خوری چوبی اغلب یک فضا را پر می کند و یک نقطه کانونی واضح ایجاد می کند. در حالی که میز شیشه ای ساده و پرطرفدار است. فضا را باز می کند و به سایر عناصر اتاق نور و تمیزی می بخشد.
میزهای ناهار خوری سنگی مانند سنگ مرمر و گرانیت طبیعی و مجلل به نظر می رسند، در حالی که گزینه های فلزی برای اتاق های غذاخوری معاصر و صنعتی عالی هستند.
 اگرچه گفته می شود چوب سبک کلاسیک دارد، اما می توان از پلاستیک و شیشه برای ایجاد سبکی مدرن استفاده کرد.


 میز ناهارخوری مدرن

درنظر گرفتن اندازه

یافتن تعادل مناسب بین اندازه و فضا برای انتخاب اندازه مناسب میز ناهارخوری مدرن مهم است زیرا ظاهر و عملکرد اتاق ناهارخوری را افزایش می دهد.
 توصیه می شود حداقل فضای پشت صندلی ها را اندازه گیری کنید. زیرا فضایی را برای حرکت آسان ایجاد می کند.
یک تصویر ذهنی از جایی که می خواهید میز قرار دهید به شما کمک می کند ابعاد میز و میزان فضای اطراف میز را بسنجید.
همچنین تعداد افرادی را که می خواهید دور میز برای فعالیت های روزانه و رویدادهای خاص در نظر بگیرید. میزهای ناهارخوری مدرن در ابعاد و اندازه های مختلف در بازار موجود است که دست شما برای انتخاب بهترین محصول باز است.  
از میز ناهار خوری 4 نفره تا 12 نفره و حتی بیشتر میتوان یافت.
اگر فضای محدودی دارید، می توانید یک اتاق غذاخوری کوچک در نظر بگیرید. این میزها اغلب تاشو هستند و کمترین فضای محیط را اشغال می کنند.

انتخاب مناسب ترین شکل

به خاطر داشته باشید که هنگام انتخاب میز ناهارخوری مدرن باید به شکل آن نیز دقت کنید. میز ناهارخوری مستطیلی از نظر فرم و کارکرد بیشتر از همه شکل ها محبوبیت دارد.
 میزهای مستطیلی مدرن می توانند افراد بیشتری را دور خود جمع کنند. آنها برای فضاهای بلند و باریک مناسب هستند و می توانند در اتاق های غذاخوری مدرن شیک و خیره کننده به نظر برسند.
انواع میز ناهار خوری گرد و بیضی شکل در بازار موجود است. میز می تواند فضای صمیمی ایجاد کند و دوستی را تقویت کند.
 یک میز گرد نیز فضای کمتری را نسبت به میز مستطیلی اشغال می کند. میزهای مربعی برای هر فضایی مناسب هستند.
به خصوص برای خانواده های کوچک، مربع شکل این میزها می تواند باعث صرفه جویی در فضا و تقویت ارتباط افراد شود. سبک مدرن این میزها می تواند حس راحتی و راحتی را ایجاد کند.وبگردی