آفتاب

خرید CP کالاف دیوتی موبایل با تضمین قیمت در سایت جمینجابازیکنان بازی جهانی کالاف دیوتی موبایل، می دانند که نمی توان از تهیه سی پی (CP) کالاف دیوتی شانه خالی کنند و در نهایت باید به منظور خاصی، نظیر: پیشرفت، ارتقا بازیکن و صعود او به مراحل بالاتر، آن را تهیه نمایند.

 هر بازیکن می تواند هم به صورت رایگان CP دریافت کند و هم آن را خریداری نماید، حال اگر به هر دلیلی نتواند از روشهای رایگان استفاده نماید باید برای خرید آن اقدام کند. خوشبختانه سایت های مختلفی به عرضه CP مورد نیاز گیمرها می پردازند که، سایت جمینجا ، یکی از  مراجع معتبر، برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل به شمار می آید.

سی پی چیست و چرا اهمیت دارد؟

سی پی کالاف دیوتی ، یک ارز اختصاصی و انحصاری متعلق به بازی کالاف دیوتی موبایل مشهور می باشد، که امکان ادامه بازی را برای بازیکنان فراهم می کند و تنها قابلیت استفاده درون برنامه را دارد. فرقی ندارد در کجای این کره خاکی باشید، شما به این ارز نیاز دارید تا بازی تان را ادامه دهید.

دلایل اهمیت سی پی

برای اینکه بازی از هیجان بالایی برخوردار باشد و لذت بیشتری را برایتان فراهم آورد، نیاز است تا توانایی و مهارت هایی در حین بازی کسب کنید تا هم شما را از یک بازیکن مبتدی به یک بازیکن حرفه ای تبدیل کند، و هم امکان پیروز شدن شما را افزایش دهد. علاوه بر موارد گفته شده خرید CP دلایل دیگری نیز دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

 • خرید تجهیزات و مهمات مورد نیاز در بازی.
 • بهره گیری از امکانات و بخش های مختلف در بازی.
 • پیشرفت و ارتقا سلاح و تجهیزات که سبب ارتقا سطح، می شود.

خرید سی پی کالاف دیوتی

 

از کدام سایت سی پی بخریم؟

همانطور که اطلاع دارید کشور ما تحریم می باشد و این مسئله دستیابی به سی پی کالاف دیوتی را با مشکل مواجه کرده است، بدین معنا که امکان خرید مستقیم از سایت خود بازی را نداریم. این مسئله سبب شد تا سایت های مختلفی در این زمینه وارد عمل شوند. وظیفه این سایت ها، عرضه خدمات بازی از این قبیل، نظیر کالاف دیوتی است. یکی از تخصصی ترین و معتبرترین سایت ها که در این زمینه فعالیت می کنند، سایت جمینجا است که به نوبه خود بهترین سایت خرید پی کالاف دیوتی موبایل محسوب می شود با ارائه یکسری امتیازات و ویژگی ها به کاربران به همراه تضمین قیمت.

امتیازات و ویژگی های  سایت جمینجا

بازی کالاف دیوتی، یک بازی است در سبک اکشن که گرافیکی عالی و تصاویری نزدیک به واقعیت همراه با جزئیات آن، سبب شد به یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین بازی موبایل تبدیل شود. همانطور که گفته شد به دلیل تحریم امکان خرید بی واسطه از سایت وجود ندارد و باید از سایت های معتبری که در این حیطه سالها فعالیت کرده اند بهره برد، در ادامه شرح می دهیم که چرا باید از سایت جمینجا برای این منظور استفاده نمود:

 • ارائه قیمت مناسب و تخفیفات.
 • انجام خرید به صورت کاملا معتبر و قانونی.
 • برخورداری از اعتبار و نماد اعتماد الکترونیک.
 • خرید با نازل ترین قیمت و تحویل در سریع ترین زمان.
 • امکان برقراری ارتباط آسان با مشاورین سایت جهت راهنمایی.
 • پشتیبانی و پاسخ گویی به سوالات کاربران به صورت شبانه روزی.
 • تنوع در سی پی کالاف و ارائه انواع بسته های حجمی، سی پی کالاف.

کالاف دیوتی موبایل cp

انواع سی پی (CP) کالاف دیوتی و مقادیر آن در سایت جمینجا

در واقع سی پی در کالاف دیوتی، یک راه میانبر است برای مهیج تر کردن بازی و همچنین سرعت بخشیدن به پیشرفت و ارتقا شما. مقادیر سی پی کالاف دیوتی موبایل 80، 160، 240 ، 320، 420 ،500 ،580، 660، 740، 880 و 1760 می باشد که بر اساس دسته بندی زیر، مقادیر متفاوتی را نیز شامل می شوند، با رنج قیمتی متفاوت. امکان خرید هریک در سایت جمینجا مقدور می باشد و شما به آسانی می توانید اقدام به خرید نمایید.

 • سی پی زمانبر (بین 3 الی 48 ساعت) با مقادیر: 10000و 5000.
 • سی پی فوری (در کمتر از 30 دقیقه) با مقادیر: 2400، 5000 و 10000.
 • سی پی بر اساس استارترپک: یک دلاری، دو دلاری، سه دلاری، چهار دلاری و پنج دلاری.

جمع بندی:

جمینجا یک سایت تخصصی است برای ارائه خدماتی به انواع بازی های اکشن نظیر: کالاف دیوتی، فری فایر و پابجی. همان طور که در جریان هستید نزدیک به بیست سال از ورود بازی اکشن و مهیج کالاف دیوتی به عرصه صنعت گیم می گذرد، و برای اینکه در این بازی به یک گیمر عالی و حرفه ای تبدیل شوید، رعایت یکسری فاکتورها الزامیست. یکی از فاکتورهای لازم، در اختیار داشتن سی پی (CP) کالاف دیوتی است و  یکی از خدماتی که این سایت معتبر عرضه می کند خرید مطمئن سی پی کالاف دیوتی موبایل می باشد با تضمین قیمت.

منبع :‌ سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به نام جمینجاوبگردی