آفتاب

سفره های محرومین ریگان مورد حمایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشورقائم مقام معاونت اجتماعی و مطالبه‌گری کشور حجت الاسلام دهقان در راستای همراهی و حمایت از محرومان شرق کشور تصریح کرد: امروز یکی از معروف‌ها حمایت از سفره محرومین است، انسان‌های پاک‌سرشتی که پرچم عزای حضرت سیدالشهداء علیه السلام را برافراشته و شعائر اسلامی را احیاء کرده و تعظیم می‌کنند و پای نظام مقدس اسلامی ایستاده‌اند.

از مظلومیت معروف‌ها تا مغلوبیت منکرها
قائم مقام معاونت اجتماعی و مطالبه‌گری کشور حجت الاسلام دهقان در راستای همراهی و حمایت از محرومان شرق کشور تصریح کرد: امروز یکی از معروف‌ها حمایت از سفره محرومین است، انسان‌های پاک‌سرشتی که پرچم عزای حضرت سیدالشهداء علیه السلام را برافراشته و شعائر اسلامی را احیاء کرده و تعظیم می‌کنند و پای نظام مقدس اسلامی ایستاده‌اند. وظیفه مسئولین و خادمین ملت این است که به حرمت این مردم تمام قد بایستند و خدمتگزار باشند و برای رفع مشکلات و معضلات زندگیشان منزل به منزل بکوشند. رعایت عدالت اجتماعی و بهره‌مندی از حداقل‌های زندگی مهم‌ترین مطالبه به حق مردم برای رفاه و آرامش در زندگی است که به واقع مورد غفلت واقع شده و با عزم راسخ و برنامه‌های بلندمدت دست‌یافتنی است.
ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر به‌منظور اشاعه خوبی‌ها و تکریم انسانیت انسان در حوزه پزشکی و درمان، مقام رفیع و خطیر سنگرداران جبهه سلامت را پاس داشته و در حوزه اجتماعی ـ خانوادگی از سفره محرومان حمایت کرده است تا اطعام بیش از شش هزار نفر از هم‌وطنان شرق استان کرمان، توفیق و فرصتی برای احترام و اکرام مردمان شریف، فهیم و ارزشمند ایران اسلامی باشد. در این سپاسگزاری امام جمعه محترم ریگان حجت الاسلام رضازاده، فرماندهی سپاه ریگان سرهنگ دهقانیان، ریاست بهزیستی ریگان مهندس میرزاده، امام جمعه بروات حجت الاسلام جرجندی، عضو شورای حل اختلاف مهندس غضنفرآبادی، بخش‌دار ریگان مهندس بنی‌ابراهیمی همراه و همدل بودند. ان شاالله با استمرار حرکت‌های امیدبخش جان تازه‌ای در کالبد جامعه انسانی کشورمان ‌دمیده شود.


گالری تصاویر


وبگردی