آفتاب

خرابکاری در سایت نطنز برای تاثیرگذاری بر مذاکرات وین استنماینده سابق مجلس شورای اسلامی، گفت: خرابکاری رژیم صهیونیستی در تاسیسات نطنز نه برای اعمال فشار به آمریکا و اروپا بلکه برای اعمال فشار به مسوولان ایرانی برای تجدیدنظر در محاسبات خود است.

ایرنا: جلال میرزایی گفت: اقدام خرابکارانه در نطنز، شبیه اقدامی نظیر شهادت دکتر فخری‌زاده است و رژیم صهیونیستی این اقدام را برای کارشکنی در روند مذاکرات و توافق انجام می‌دهد.

نماینده مجلس دهم افزود: خوشبختانه مسوولان ما زمان شهادت فخری زاده متوجه این مساله شدند و کاری که الان رژیم صهیونیستی در این مرحله انجام داده و رسانه‌ها صراحتا در این مورد صحبت کرده اند، برای تحت تاثیر قرار دادن مسوولان ایران برای تجدیدنظر در روند فعلی مذاکرات است.

 وی یادآورشد: در واقع این اقدام نه برای اعمال فشار به آمریکا و اروپا بلکه برای اعمال فشار به مسوولان ایران است که در محاسبات خود تجدیدنظر کنند.

میرزایی تاکید کرد: در شرایطی که رییس جمهوری، محمد جواد ظریف و عباس عراقچی در چند روز اخیر صراحتا اعلام کردند ما در پی مذاکره و توافق یک مرحله‌ای هستیم،  در داخل کشور جریان‌هایی بر سر مذاکرات جاری سنگ اندازی می‌کنند و اقدامات آنها بوی کارشکنی می‌دهد.
بیشتر بخوانید:

خرابکاری در مرکز غنی‌سازی نطنز تایید شد

حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات نطنز
وبگردی