آفتاب

جدال سرنوشت ساز اینتر و میلان، این بار در یک چهارم نهایی جام حذفیباز هم دربی دلامادونینا، اینتر و میلان امشب می‌دانند که این نبرد باید برنده داشته باشد.

سوت دربی دلامادونینا در جام‌ حذفی ایتالیا از ساعت ۲۳:۱۵ امشب زده خواهد شد. در آستانه نبرد اینتر و میلان، نشریه «گاتزتا دلوسپورت» عنوان جالب «دربی تلخ» را برای آن به کار برده است. هردو تیم در هفته گذشته در کسب پیروزی ناکام بودند، یکی متوقف شد و یکی شکست سنگینی را پذیرفت.

بعد از ۸ برد متوالی، اینتر در ۴ بازی اخیرش فقط یک برد داشته و نتوانسته از متزلزل بودن میلان در سری A استفاده کند. کورس قهرمانی داغ شده و پیش‌بینی اینکه اسکودتوی این فصل به چه تیمی خواهد رسید، آسان نیست. با این حال تیم آنتونیو کونته  هنوز هم فرصت را از دست نداده دست نداده و تنها 2 امتیاز با صدر جدول فاصله دارد و از طرفی در جام‌حذفی هم شانس  کسب قهرمانی را  دارد.
 با این حال مسیر آسانی پیش رو ندارند. در سری آ مغلوب میلان شدند اما در سالیان اخیر به غیر از آن باخت نتایج خوبی مقابل رقیب همشهری گرفته ‌اند. شاید این دیدار فرصت خوبی برای جلو زدن از همشهری باشد. برد در دربی دلامادونینا روحیه را به اینتری‌ها بازمی‌گرداند. باید دید اینتر از این فرصت خوب استفاده خواهد کرد یا نه.
وبگردی