آفتاب

دوره آموزش فشرده زبانیکی از پربازده ترین روش ها برای افرادی که قصد دارند در زمان کمی، زبان انگلیسی را یاد بگیرند، آموزش فشرده زبان انگلیسی است.

آموزشگاه زبان تهران دوره هایی فشرده برای زبان های انگلیسی، آلمانی و ترکی برگزار می کند. همچنین در این آموزشگاه دوره های مکالمه زبان نیز برگزار می شود. زبان آموزانی که قصد دارند این زبان ها را در زمان کمتر و به صورت فشرده یاد بگیرند، با ثبت نام در این دوره ها می توانند زبان مورد نظر خود را به خوبی یاد بگیرند. دوره آموزش زبان فشرده یکی از کاربردی ترین دوره هایی است که در آموزشگاه تهران برگزار می شود و در حقیقت می توان گفت زبان آموزان با شرکت در این دوره ها در یادگیری زبان مورد نظرشان پیشرفت قابل توجهی خواهند داشت.

آموزش فشرده زبان انگلیسی

یکی از پربازده ترین روش ها برای افرادی که قصد دارند در زمان کمی، زبان انگلیسی را یاد بگیرند، آموزش فشرده زبان انگلیسی است. در حقیقت آموزش زبان انگلیسی به صورت فشرده روش مناسبی برای افرادی است که برای یادگیری زبان انگلیسی زمان کافی ندارند. آموزش زبان انگلیسی به صورت فشرده، بازدهی خوبی برای زبان آموزان دارد و چون مطالب درسی هر روز تکرار می شود، این مطالب خیلی بهتر در ذهن زبان آموزان باقی می ماند و در نتیجه به سرعت فراموش نمی شود. طبق تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است، تکرار یک موضوع درسی، تاثیر قابل توجهی در یادگیری خواهد داشت و همچنین موجب می شود زبان آموزان لغات و واژه های جدید را به راحتی فراموش نکنند. یکی از مهمترین ملاک ها برای افرادی که قصد دارند زبان انگلیسی را به صورت فشرده آموزش ببینند، سرعت یادگیری است. موسسه زبان تهران که یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در تهران است، با تشکیل دوره های فشرده زبان انگلیسی، این امکان را برای زبان آموزان فراهم می کند تا در کم ترین زمان و به بهترین شکل زبان انگلیسی را یاد بگیرند. دوره فشرده زبان انگلیسی بهترین دوره برای افرادی است که می خواهند برای ادامه تحصیل به یکی از کشورهای انگلیسی زبان مهاجرت کنند. زبان آموزان در این دوره های فشرده، مطابق با یک برنامه ریزی دقیق و کامل زبان انگلیسی را آموزش می بینند. یادگیری فشرده زبان انگلیسی مزیت های زیادی برای زبان آموزان دارد و افراد  با ثبت نام در کلاس های فشرده زبان انگلیسی لغات و واژگان زیادی یاد می گیرند و همچنین نکات گرامری و ساختار زبان انگلیسی را به طور دقیق آموزش می بینند. زبان آموزان با ثبت نام در دوره های  فشرده زبان انگلیسی، خیلی سریع به مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا می کنند. افرادی که می خواهند در آزمون های بین المللی از جمله تافل و آیلتس شرکت کنند، با ثبت نام در دوره های فشرده زبان انگلیسی، نمرات خوبی در این ها آزمون ها کسب خواهند کرد. در حقیقت می توان گفت دوره های فشرده تاثیر مثبتی در آزمون آیلس و تافل دارد.

آموزش فشرده زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی به صورت فشرده، روش مناسبی برای یادگیری این زبان بوده و منجر به موفقیت زبان آموزان می شود. آموزشگاه زبان تهران، برگزار کننده دوره هایی ویژه برای آموزش فشرده زبان آلمانی بوده و در همه سطوح اقدام به آموزش فشرده زبان انگلیسی می کند. آموزشگاه تهران بر اساس بهترین و جدیدترین متد های آموزشی، اقدام به آموزش زبان آلمانی به صورت فشرده می کند. در سال های اخیر بسیاری از افراد در حال یادگیری زبان آلمانی هستند و زبان آلمانی به یکی از مهمترین زبان های دنیا برای یادگیری تبدیل شده است. یادگیری زبان آلمانی برای افرادی که با شرکت های آلمانی زبان کار می کنند، اهمیت زیادی دارد. در کلاس هایی که زبان آلمانی را به صورت فشرده  به زبان آموزان تدریس می کنند، زبان آموزان خیلی سریع به مکالمه زبان آلمانی تسلط پیدا کرده و بعد از مدتی می توانند با تسلط کامل به این زبان صحبت کنند. یکی از روش های آموزشگاه تهران برای آموزش فشرده زبان آلمانی، پخش کردن قسمتی از اخبار یا دیدن فیلم در کلاس است. اساتید زبان آلمانی در این دوره ها، در هر جلسه  از کلاس درس قسمتی از یک اخبار یا فیلم را برای زبان آموزان پخش می کنند و به این ترتیب مهارت شنیداری زبان آموزان را ارتقاء می دهند. با توجه به این که روند کلاس های فشرده  بر تکرار و تمرین مداوم است و درهر جلسه نکات جدیدی به افراد تدریس می شود، مطالب درسی خیلی خوب در ذهن زبان آموزان باقی می ماند. از آن جایی که کشور آلمان از کشورهای مهاجر پذیر بوده و سالانه افراد زیادی برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند، آموزش زبان آلمانی به صورت فشرده برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند، بسیار مفید و کارآمد است. علاوه بر با توجه به این که اقتصاد کشور آلمان یکی از اقتصادهای قوی دنیا محسوب می شود، افرادی که قصد دارند با شرکت های آلمانی همکاری کنند، باید به به زبان آلمانی تسلط  کافی داشته باشند. این روزها شرکت های آلمانی در نقاط زیادی از دنیا شعبه دارند و با توجه به این که این شرکت ها افراد مسلط به زبان آلمانی را برای استخدام انتخاب می کنند، یادگیری این زبان امری ضروری است.

آموزش فشرده زبان ترکی

هر ساله تعداد زیادی از افراد برای ادامه تحصیل یا کار به کشور ترکیه مهاجرت می کنند. اگر افراد قبل از مهاجرت به این کشور زبان ترکی را یاد بگیرند، با مشکلی مواجه نمی شوند. به طور کلی می توان گفت زبان ترکی یکی از زبان هایی است که بسیاری از افراد به یادگیری آن تمایل دارند. امروزه زبان ترکی یکی از زبان های بسیار پرکاربرد بوده و به عنوان یکی از پرکاربردترین زبان های دنیا در بسیاری از آموزشگاه ها آموزش داده می شود. افراد زیادی به روش های مختلف و به دلایلی از جمله مهاجرت کاری یا تحصیلی در حال یادگیری زبان ترکی هستند. آموزشگاه زبان تهران یکی از بهترین و معتبرترین موسسات آموزشی برای تدریس زبان ترکی بوده و زبان آموزان با شرکت در کلاس های این آموزشگاه می توانند زبان ترکی را به بهترین روش یاد بگیرند. آموزش زبان ترکی به صورت فشرده، یکی از بهترین روش ها برای آموزش این زبان است و بازدهی بسیار خوبی برای زبان آموزان دارد. افراد با آموزش زبان ترکی به صورت فشرده می توانند در کم ترین زمان ممکن با لغات و اصطلاحات ترکی آشنا شده و به مکالمه این زبان تسلط پیدا کنند. در حال حاضر در حدود 70 ملیون نفر از مردم دنیا به زبان ترکی صحبت می کنند و با این زبان آشنایی دارند. از آن جایی که کشور ترکیه به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشکری و کاری شناخته شده است، یادگیری زبان این کشور به صورت فشرده کمک بزرگی به افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، می کند. بهتر است همه افرادی که می خواهند زبان ترکی را یاد بگیرند، یادگیری را از پایه شروع کنند تا بتوانند نکات گرامری و ساختاری این زبان را به طور کامل و دقیق یاد بگیرند.