آفتاب

سئو چیست؟به اقداماتی که به طور مستقیم و توسط فرد سئوکار برای بالا بردن رتبه سایت در موتور های جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو انحام می شود سئو و بهینه سازی وبسایت گفته می شود.

معنی و مفهوم تعریف سئو چیست؟ (یا SEO چیست): سئو مخفف واژه انگلیسی Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی سازی وب سایت برای موتورهای جستجو اینترنتی می باشد. تاریخ سئو از زمان پیدایش موتورهای جستجو آغاز شده و تا به الان ادامه دارد.

مختصر ترین تعریف سئو

به اقداماتی که به طور مستقیم و توسط فرد سئوکار برای بالا بردن رتبه سایت در موتور های جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو انحام می شود سئو و بهینه سازی وبسایت گفته می شود.

سئو فاکس

از سال های ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۸ سئو کردن سایت پیچیدگی های الان را نداشت چرا که سایت های موجود در اینترنت به ۱۰۰۰ عدد هم نمی رسیدند و زمینه کاری بیشتر آن ها با یکدیگر فرق داشت بنابراین موتورهای جستجو مشکل زیادی با شناسایی و دسته بندی آن سایت ها نداشتند. اما از سال ۱۹۹۸ به بعد و با افزایش سایت ها، موتور های جستجو تصمیم به طراحی الگوریتم هایی گرفتند تا سایت ها را از نظر قدرت با یکدیگر مقایسه کنند و سپس آنها را بر اساس فاکتورهایی رتبه بندی کنند بدین صورت سایت های قدرتمند تر بالای نتایج جستجو و سایت های ضعیف تر پایین سایت های قوی تر به نمایش گذاشته می شدند در اینجا بود که سئو سایت به کلی دستخوش تغییری عظیم شد.

راتا پلتفرم تامین مالی جمعی یا کراودفاندینگ است. راتا رابط حامیان و تولیدکنندگان محصولات نوآورانه است، برای تامین مالی پروژه‌هایشان. همچنین خیریه‌ها نیز برای تامین مالی فعالیت‌هایشان می‌توانند از راتا کمک بگیرند.

وبگردی