آفتاب

جزییات جدید از شکایت النصر به AFCایسنا به نقل از الریاضیه نوشت: باشگاه عربستانی در نامه اعتراضی به کنفدراسیون فوتبال آسیا، مدعی شد که پرسپولیس رفتار ناجوانمردانه از خود نشان داده و به همین خاطر باید محروم شود.

بعد از پیروزی پرسپولیس برابر النصر در لیگ قهرمانان آسیا، نماینده عربستان اعلام کرد که از پرسپولیس به AFC شکایت کرده است.

روزنامه الریاضیه در شماره امروز خود نوشت: منابع خاصی در باشگاه النصر عربستان به ما اعلام کردند که در نامه اعتراضی این باشگاه علیه پرسپولیس به AFC به چند مورد اشاره شده است که در راس آن‌ها شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس به فیفا قبل از اعطای مجوز به این باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا است.

این روزنامه در ادامه نوشت: النصر روز گذشته نامه اعتراض‌آمیز مفصل و مستند خود را به  AFC فرستاد که در آن اشاره شده است که حضور بازیکنان مثل حامد لک، آرمان رمضانی، عیسی آل کثیر، احسان پهلوان، سعید آقایی، میلاد سرلک و علی شجاعی در لیگ قهرمانان آسیا غیرقانونی بوده است.

الریاضیه عربستان در ادامه این گزارش خود آورد: یاسر المسحل، رییس فدراسیون فوتبال عربستان هم از این شکایت باشگاه النصر علیه پرسپولیس حمایت می‌کند و همچنین ابراهیم القاسم، دبیرکل فدراسیون حمایت خود را اعلام و تاکید کرده است که همه جزییات را بررسی کرده است و همه خواسته‌های باشگاه النصر را برآورده خواهد کرد.

در نامه اعتراض‌آمیز باشگاه النصر هم‌چنین ادعا شده است که باشگاه پرسپولیس نامه هشدارآمیز فیفا را در ۱۲ آگوست دریافت کرد. در این نامه اعلام شده که باشگاه ۳۰ روز فرصت دارند تا طلب برانکو را پرداخت کند. اصرار باشگاه پرسپولیس برای پرداخت نکردن طلب برانکو و جذب چندین بازیکن جدید بعد از هشدار فیفا رفتاری غیر ورزشی و ناجوانمردانه از سوی باشگاه ایرانی بود که البته باعث تقویت موضع‌گیری اعتراض‌آمیز باشگاه النصر خواهد شد.
وبگردی