عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان با اعضای فراکسیون گفت: در این جلسه سجادی در خصوص پیشینه سیاسی اش توضیح داد اعلام کرد که عضو هیچ حزب و گروهی نیست.

غلامرضا اسداللهی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر با اشاره به جلسه امروز یکشنبه شورای مرکزی فراکسیون رهروان در آستانه جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: در جلسه امروز وزیر پیشنهادی ورزش از برنامه ها و پیشینیه مدیریت خود گزارشی به اعضای فراکسیون ارایه داد.

نماینده مردم تایباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نظر قاطبه نمایندگان در خصوص وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان مثبت بود اظهار داشت: نمایندگان انتقاداتی نسبت به تعامل و پیشینه سیاسی وزیر پیشنهادی داشتند.

وی با اشاره به سوال نمایندگان از وزیر پیشنهادی ورزش در خصوص امضای نامه استعفاهای مربوط به اعتراضات مجلس ششم گفت: سجادی در جلسه فراکسیون اعلام کرد در جو قرار گرفتم تحت تاثیر افرادی که استعفاها را امضا کردند بنده نیز متن استعفا را امضا کردم.

وی ادامه داد: وزیر پیشنهادی در این جلسه تاکید کرد که فرد سیاسی ای نبوده و عضو هیچ حزب و گروه نیستم.

وی با بیان این که در جلسه امروز فراکسیون حدود ۷۰ نفر از اعضای شورای مرکزی و مجمع فراکسیون حضورداشتند، گفت: نمایندگان ایراداتی را به برنامه های سجادی در حوزه جوانان وارد دانستند.

وی افزود: سجادی قول داد تخصص و تدین را مبنای انتصابات خود قرار دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، نصرالله سجادی هفته گذشته از سوی رئیس جمهور به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و امور جوانان به مجلس شورای اسلامی معرفی شد. امروز جلسه رای اعتماد وی برگزار می شود.

فراکسیون اصولگرایان مجلس نیز نسبت به وی نظر منفی ندارند.

به گزارش مهر ، پیش از این صالحی امیری و سلطانی فر به عنوان وزرای پیشنهادی ورزش و جوانان معرفی شده بودند که موفق به کسب رای اعتماد نمایندگان نشدند.

گفتنی است در حال حاضر محمد شریعتمداری سرپرست وزارت ورزش و امور جوانان است.