به گزارش پایگاه عکس چیلیک (Chiilick.com) در این نشست که با حضور تنی چند از عکاسان و کاربران برتر و همسفران موفق و همچنین علاقه مندان به حضور در مباحثی به دور از تعارفات معمول رقم خورد، " لادن شجاع " به عنوان عکاس میهمان در این جلسه حضور یافت و با نمایش بیش از ۶۰ قطعه عکس از آثار برتر عکاسی خود و همچنین ارایه توضیحاتی برای حاضرین به چگونگی رویکرد خود به عکس و عکاسی پرداخت.

ایشان با ذکر این نکته که نگاه متمرکز خود را به عکاسی مستند و مفهومی، از فعالیت در گالری پایگاه عکس چیلیک و برداشت از نظر فعالین و نظرات کاربران به دست آوردند به عکاسی در محیط داخلی آتلیه و پرتره نیز اشاره کردند و یادآور شدند:

برای من شخصیت پردازی موضوع و دقت در اجزا و عناصر شخصیت ها، چه در محیط داخلی و چه در فضای باز و نور طبیعی، جذاب و حیرت انگیز است.

پایان بخش برنامه های این نشست پخش نماهنگی از فعالیت های این بانوی عکاس بود و در نهایت اهدای لوح که از سوی عکاسان و حاضرین در نشست به این عکاس اهدا شد.

میهمان بعدی جلسه عکاس ماه و مجموعه نشست های تخصصی نمایش و نقد نگاه عکاسان پایگاه عکس چیلیک " ابراهیم باقرلو " خواهد بود.

ابراهیم باقرلو از جمله عکاسان جوان و پرتلاشی است که علاوه بر علاقه مندی و تجربه در عکاسی مستند، سابقه تدریس در امر ویرایش و ارایه صحیح عکس و همچنین آموزش تخصصی نرم افزارهای ویرایشگر تصویر به ویژه فتوشاپ و لایت روم، موفقیت هایی را در زمینه ارتباط عکس و شناخت نرم افزار در عرصه های آموزشی و رقابتی برای خود رقم زده است.

مجموعه نشست های تحلیلی عکاس ماه با حمایت پایگاه عکس چیلیک و مدیریت و برنامه ریزی عکاس و کارشناس " مهدی طاهری " تعریف شده و قصد دارد تا به دور از تعارفات معمول، در محیطی با نشاط، پژوهش محور و واقع بینانه به مقوله نقد نگاه، نسبت به معرفی صاحبان نگاه و استعداد، در عرصه عکاسی اقدام نماید.

علاقه مندان جهت اعلام حضور در این برنامه می توانند به نشانی جدید پایگاه عکس چیلیک (Chiilick.com) مراجعه و یا با شماره: ۸۸۳۴۸۸۲۴ تماس حاصل نمایند.

پایگاه عکس چیلیک

www.Chiilick.com