همسفران پنجاه ومین تور عکاسی " پایگاه عکس چیلیک " (Chiilick.com)و علاقمندان عکاسی، با یاری خداوند، مطابق با برنامه طراحی شده و همزمان با حضور کارشناس عکاسی گروه، با توجه به موقعیت ماه در آسمان، ساعتی بعد از ظهر روز پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه جاری از تهران عزیمت نموده و مطابق برنامه پس از برگزاری کارگاه آموزشی عکاسی شب و تجربه این عکاسی در شامگاه پنجشنبه تا سحرگاه جمعه، طلوع خورشید را نیز بر فراز تپه های رمل تجربه کرده و تا ظهر روز جمعه، برنامه عکاسی خود را در محوطه تپه های شنی و منحنی های کویر مرنجاب ادامه خواهند داد.

(باتوجه به موقعیت جوی منطقه کویر احتمال انتقال زمان این تور به هفته آینده نیز جای بررسی دارد)

برنامه ریزی این سفر به گونه ای است که همسفران، ضمن عکاسی، از آموزش های لازم پیرامون موضوع برخوردار شده و در نهایت به یاری خداوند، شامگاه جمعه ۲۷ بهمن ماه، به محل آغاز حرکت در مقابل دفتر این رسانه در تهران بازخواهند گشت.

از مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی " پایگاه عکس چیلیک " شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند اجتماعی، طبیعت، فرم، معماری و مفهومی افزایش دهند.

همچنین لازم به تاکید است برنامه ریزی، طراحی، اطلاع رسانی و برگزاری تورهای عکاسی چیلیک، مستقل صورت گرفته و تنها توسط " پایگاه عکس چیلیک " بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.

این در حالی است که همسفران با مشارکت در انعکاس گزارش تصویری تور عکاسی و حضور در دفتر " پایگاه عکس چیلیک " نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران تجربه خواهند کرد.

تمامی همسفران این تور عکاسی نیز همچون سایر همسفران تورهای عکاسی چیلیک از امکان مشارکت در فعالیت های مربوط به همسفران تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک برخوردارند.

لازم به ذکر است مبدا حرکت تورهای عکاسی " پایگاه عکس چیلیک " از دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر در تهران می باشد.

تورهای آتی " پایگاه عکس چیلیک " با هدف عکاسی از: شهرک تاریخی ماسوله و قلعه رودخان، عکاسی از آسمان شب و صبح کویر در مرنجاب، ارتفاعات ساواشی(تنگه واشی)، روستا و کویر ورزنه، پلور، تالاب های انزلی و میانکاله، کلیبر، دریاچه شورمست، تفرش، پلور، غار رودافشان، ترکمن صحرا، نهارخوران گرگان، کردستان، سوادکوه، پل ورسک و شیرگاه، عشایر دشت مغان، جنگل ناهارخوران در گرگان، منطقه اسالم به خلخال، شهر کرد، طبیعت آستارا، طبیعت منطقه کپورچال و ... در دست هماهنگی وطراحی است که پس از برنامه ریزی معرفی خواهند شد.

علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون نحوه برگزاری، می توانند با شماره های دفتر پایگاه: ۸۸۳۴۸۸۲۴ تماس حاصل نموده و یا برای اعلام حضور و همچنین ثبت نام در تور عکاسی آسمان شب و کویر مرنجاب به (Chiilick.com) مراجعه و اعلام حضور نمایند.

--------------------------------------------------------------------------

برای مشاهده گزارش تصویری تورهای برگزار شده و همچنین فهرست تورهای عکاسی آتی این رسانه به نشانی جدید این رسانه (Chiilick.com) مراجعه کنید.

پایگاه عکس چیلیک

www.Chiilick.com