به گزارش " پایگاه عکس چیلیک " (Chiilick.com) بانو لادن شجاع به عنوان عکاس این جلسه دعوت می شوند تا با ارایه عکس های برتر خود در گرایش های: مستند، انتزاعی و مفهومی، تحلیل و بررسی مخاطبین حاضر در نشست را پذیرا باشند.

لادن شجاع متولد خردادماه سال ۱۳۴۸ از شهر تهران و دانش آموخته دانشکده فنی مهندسی می باشند.

خانم شجاع تاثیرپذیری شان از عکاسی و چگونگی ورود به عرصه تجربه این هنر را اینگونه تشریح می کنند که:

گوشه پایین شلوار قهوه ای ام روی بخاری سوخته و رنگش عوض شده بود. مادر من را با همان شلوار برد عکاسی تا برای کلاس اول عکس بگیرم و من جلوی دوربین عکاس، حسابی ابرو در هم کشیدم و اخم کردم و احساس بدم در یک عکس ۳ در ۴ تا ابد ماندگار شد. اما زمانیکه در دانشکده فنی مهندسی (علی رغم میل باطنی) مشغول تحصیل بودم هر هفته به تماشای مشق عکس دانشجوهای عکاسی دقایقی را می گذراندم و شیفته عکاسی شدم...

این بانوی عکاس که نزدیک به دو دهه است علاقه مندانه عکاسی را دنبال می کند به عنوان " میهمان سلسله نشست هایی تحلیلی با عکاس ماه " عصر روز پنجشنبه ۱۲ اردی بهشت ماه جاری بیش از ۳۰ قطعه عکس های برتر خود را برای حاضرین به نمایش می گذارد.

مجموعه نشست های تحلیلی عکاس ماه با حمایت پایگاه عکس چیلیک و مدیریت و برنامه ریزی عکاس و کارشناس " مهدی طاهری " تعریف شده و قصد دارد تا در محیطی واقع بینانه، با نشاط و پژوهش محور، نسبت به معرفی صاحبان نگاه و استعداد، در عرصه عکاسی اقدام نماید.

میهمان بعدی جلسه عکاس ماه و مجموعه نشست های تخصصی نمایش و نقد نگاه عکاسان پایگاه عکس چیلیک " ابراهیم باقرلو " خواهد بود.

علاقه مندان جهت اعلام حضور در این برنامه می توانند به نشانی جدید پایگاه عکس چیلیک (Chiilick.com) مراجعه و یا با شماره: ۸۸۳۴۸۸۲۴ تماس حاصل نمایند.

پایگاه عکس چیلیک

www.Chiilick.com