گالری سین با نمایشگاهی از عكس‌های «پشت پرده» اصلان ارفع به استقبال آخرین روزهای تابستان ۹۱ می‌رود.

نمایشگاه عكس‌های ارفع با عنوان «پشت پرده» روز جمعه - ۲۴ شهریور ماه - در گالری سین افتتاح می‌شود و درآمد حاصل از فروش آثار این مجموعه قرار است صرف اجرای پروژه‌ای از همین عكاس با هدف نشان دادن رنج‌های كودكان افغانستان شود.

اصلان ارفع مهر ماه ۱۳۴۹ در تهران متولد شد و عکاسی را به کمک پدرش از هشت سالگی شروع کرد و در هفده سالگی دستیار کامران عدل شد که حاصل‌ آن چندین سال همکاری بود.

او عکاسی حرفه‌ای را از سال ۱۳۶۸ با همکاری در مجله «دانستنیها» آغاز کرد و این همکاری تا سال ۱۳۷۸ ادامه پیدا کرد و پس از آن با روزنامه‌ها‌ی ایران و ایران ویج هر یک به مدت یک سال همکاری کرد و در سال ۱۳۷۹ تصمیم گرفت که عکاسی مطبوعاتی را به صورت آزاد ادامه دهد.

ارفع تا کنون پروژه‌های متعددی را در داخل و خارج از ایران عکاسی کرده که از آن جمله می‌توان به «زندگی معتادان در ایران»، «زنان پیش‌مرگه در شمال عراق»، «زندگی مردم در شمال افغانستان» و «بچه‌های کار در ایران» اشاره كرد.

آثار اصلان ارفع تا کنون در مطبوعات مختلف جهان از جمله نیوزویک تایمز، تایم، نیویورک تایمز، اشپیگل، اشترن، پاری ماچ، پانوراما، و لیبراسیون منتشر شده و کتابی از او با عنوان «Black Crack in Iran» توسط انتشارات پاورهاوس به چاپ رسیده است.

او خرداد ماه سال گذشته نیز نمایشگاه «خاک و خون» را در گالری شماره شش برپا كرد.

علاقه‌مندان می‌توانند تا ۳۱ شهریور ماه روزانه به غیر از پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۱۵ تا ۱۹ از این آثار به نشانی شهرك غرب، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی، خیابان دوازدهم، پلاك ۱۶ دیدن كنند.