نائب رئیس جنبش اسلامی در سرزمین های اشغالی ۴۸ به رژیم صهیونیستی و سران آن درباره تبعات تشدید تجاوزات علیه مسجد مبارک الاقصی هشدار داد.

به گزارش فارس، شیخ "کمال خطیب" با هشدار به رژیم صهیونیستی نسبت به پیامدهای تشدید تجاوزات علیه مسجدالاقصی تاکید کرد: قلب یک میلیارد و پانصد میلیون مسلمان برای مسجد مبارک الاقصی و قدس می تپد، آنان حکم توفان های سهمگین را دارند که به زودی به حمایت از قدس و مسجد الاقصی می شتابند.

وی در واکنش به اقدام گروهی از نظامیان صهیونیست به برافراشتن پرچم صهیونیستی در مقابل قبه الصخره، تصریح کرد: پیام این اقدام کاملا هویداست و هدف از آن تلاش برای تثبیت حاکمیت رژیم صهیونیستی بر مسجد الاقصی است و این اقدام در چارچوب تداوم تجاوزات سابق دشمن صهیونیستی قابل تفسیر است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، خطیب اظهار داشت که رژیم صهیونیستی از بدو اشغال قدس در پنجم ژوئیه سال ۱۹۶۷ تاکنون از هر فرصتی برای تثبیت سیطره خود بر این مکان مقدس استفاده کرده است.

نائب رئیس این جنبش یادآور شد: ورود گروهی از سربازان صهیونیست به محوطه مسجد الاقصی و برافراشتن پرچم اسرائیلی در داخل آن یک تعدی خطرناک و آشکار به شمار می رود.