"نادر السید" دروازه‌بان سابق تیم‌ ملی فوتبال مصر درباره خطر روی کار آمدن سران رژیم سابق مصر هشدار داد و گفت: در صورت پیروزی عمرو موسی در انتخابات باید در انتظار دیکتاتور جدیدی در مصر باشیم.

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، "نادر السید"، دروازه‌بان سابق تیم‌ ملی فوتبال مصر و عضو حزب اسلامگرای الوسط در اظهاراتی تاکید کرد که در صورت پیروزی موسی در انتخابات باید در انتظار دیکتاتور جدیدی در مصر پس از سرنگونی حسنی مبارک و پیروزی انقلاب ۲۵ ژانویه مصر باشیم.

وی درباره مناظره ابوالفتوح و عمرو موسی گفت که این مناظره ثابت کرد که عمرو موسی دیکتاتور جدید مصر و ابو الفتوح رئیس جمهور مورد توافق مردم مصر است.

السید خطاب به مصری‌هایی که درصدد رای دادن به عمرو موسی و احمد شفیق از بازماندگان رژیم سابق هستند، گفت: تعجب می‌کنم که چگونه است یک ملت علیه یک رژیم قیام و آن را سرنگون می‌کند، اما بار دیگر باز می‌گردد و آن را انتخاب می‌کند.

وی تصریح کرد که تمام مردم مصر را مورد خطاب قرار می‌دهد و از آنها می‌خواهد با انتخاب یکی از سران رژیم سابق بار دیگر موجب روی کار آمدن یک رژیم دیکتاتور دیگر در مصر نشوند.