در حالی که پیش از این جملات عجیب و غریب زیادی از میت رامنی شنیده شده بود، آن رامنی، همسر وی نیز پرده از بعد دیگری از شخصیت وی برداشت.

به گزارش فارس به نقل از راوستوری، "آن رامنی"، همسر "میت رامنی" کاندیدای پیشروی جمهوری‌خواهان در انتخابات نوامبر، از همسر خود به مثابه یک "دیوانه" یاد کرد.

بنابراین گزارش، خانم رامنی روز سه‌شنبه در مصاحبه با "سی‌بی‌اس" اظهار داشت: "من همچنان به او [میت رامنی] همچون همان پسر شوخی که در دبیرستان وی را ملاقات کردم و کاملا دیوانه بود (Pretty crazy) نگاه می‌کنم."

وی افزود: "من دوست دارم این فرصت را به مردم بدهم تا جنبه‌ای از میت را بشناسند که اشتباه گرفته می‌شود. من فکر می‌کنم در سیاست گاه این پیش می‌آید که می‌خواهند شخصی را در یک قالب مشخص قرار دهند و همان‌گونه نگهداری کنند."

رامنی طی مدت‌زمانی که از مبارزات انتخاباتی‌اش می‌گذرد، جملات عجیب و غریب زیاد بر زبان رانده است. وی اخیرا به گروهی از بیکاران گفته بود که او نیز بیکار است و در ضمن خود را از طبقه متوسط برمی‌شمارد. این در حالی است که رامنی ۲۵۰ میلیون دلار برای تبلیغات انتخاباتی‌اش هزینه کرده است.

رامنی پس از کناره‌گیری "ریک سنتروم" از مبارزات انتخاباتی حزب جمهوری‌خواه، اکنون تقریبا نامزد قطعی جمهوری‌خواهان در انتخابات نوامبر به حساب می‌آید.

جمهوری‌خواهان در آمریکا دیدگاه‌های نومحافظه‌کارانه و تندروانه را نمایندگی می‌کنند که نمونه بارز آن تحمیل دو جنگ به مردم افغانستان و عراق در دوران بوش پسر بود.