جنبش تسخیر وال استریت در آمریکا فعال شده است این جنبش پس از کاهش نسبی فعالیتش در زمستان بار دیگر پویایی خود را از سر گرفته است.

به گزارش فارس به نقل از شبکه تلویزیونی پرس تی وی، کیلیپ مائوپین گفت:«جنبش تسخیر وال استریت در آمریکا فعال شده است این جنبش پس از کاهش نسبی فعالیتش در زمستان بار دیگر پویایی خود را از سر گرفته است. این مساله نشان می دهد برخلاف ادعای سیاستمدارانی که در آمریکا می گفتند جنبش تسخیر وال استریت خاموش شده ، این جنبش بیدار است و همچنان به حرکت خودش ادامه می دهد.

مردم آمریکا به برپایی تجمع و تظاهرات در نیویورک و دیگر شهرها روی آورده اند. اما نیروهای پلیس همچنان با آنها برخورد می کنند و آنها را آزار و اذیت می کنند. نیروهای پلیس به صورت خودسرانه عمل می کنند و هر روز مقررات جدیدی درباره برخورد با معترضان به اجرا گذاشته می شود. به هرحال، جنبش تسخیر وال استریت به تظاهرات و حرکت خودش ادامه می دهد.»

کیلیپ مائوپین در ادامه افزود:« این جنبش در اعتراض به نظام سرمایه داری است. مردم آمریکا می خواهند با تبعیضهای نظام کاپیتالیستی در کشورشان مقابله شود. آنها از نابرابری ها در کشورشان به ستوه آمده اند. جنبش نود و نه درصدی ها می خواهد عدالت در جامعه حاکم شود. آنها خواهان پایان نابرابری های اقتصادی و اجتماعی در آمریکا هستند. این جنبش منعکس کننده مطالباتی است که کل مردم آمریکا در ذهن دارند. این جنبش ادامه پیدا می کند و نمی توان آن را با حرکتهایی مقایسه کرد که برای مدت کوتاهی به حیات خود ادامه خواهد داد.