معاون اول رییس جمهور اعلام كرد كه مردم ایران با وجود تحریم‌های شدید قناعت می‌كنند و ایستاد‌ه اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدرضا رحیمی در مراسم سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت: توسعه و گسترش مواد مخدر و شیشه ریشه در آموزه‌های تلموت صهیونیست‌‌ها دارند. در این كتاب آموزش داده شده كه غیر یهود را چگونه نابود كنند و چگونه یك جنین در بطن یك مادر یهود پرورش داده شود.

وی افزود: هشتاد درصد ثروت آمریكا در دست شش درصد از یهودیان دنیاست و یك محقق آمریكایی می‌گوید یك پزشك زنان و زایمان یهود برای كاهش نسل سرخپوستان هشت هزار نفر از آنها را عقیم كرده است و همه این مباحث در آموزه‌های تلموت است.

رحیمی تصریح كرد: آموزه‌های تلموت هم بر ضد مسیحیت و هم علیه مسلمانان . یهود دیگران را در خدمت خود می‌داند.

وی ادامه داد:آنچه در روسیه اتفاق افتاد و همچنین تحركات كارگری همه ناشی از اقدامات یهود و سردمداران آنها بود اما تحقیقات بعد نشان داد كه یك نفر از كشته شدگان نیز از بین یهود نبوده است.

معاون اول رییس جمهور بیان كرد: هر كجا خونی ریخته می‌شود یك مسلمان آنجا حضور دارد و در پشت صحنه آن یهیود قرار دارد.

وی ادامه داد: تخریب فقط به مواد مخدر نیست، بلكه با مسائل فرهنگی است و آنها به گونه‌ای مسائل فرهنگی را رواج می‌دهند كه هیچ پسر و دختری خود را فرزندان والدینشان نمی‌دانند. رحیمی اظهار كرد: تسلط بر رسانه‌های جهان برای القای تفكر یهود است و كار آنها غارت منابع و ثروت فرهنگی كشورهاست. وی گفت: آنها با ایجاد اختلاف بین ملت‌ها شیعه و سنی درست می‌كنند و زدودن آرامش و امنیت و از بین بردن آرامش هدف اصلی آنهاست.

رحیمی ادامه داد: از زمانی كه نیروهای آنها وارد افغانستان شده كشت تریاك ۶۰ افزایش پیدا كرده است و گرنه جمهوری اسلامی ایران می‌توانست تمام تولیدات كشور افغانستان را یكجا بخرد و آنرا تبدیل به مرفین كرده و به مصرف دارویی برساند. وی همچنین اذعان كرد ما می‌توانیم با گرفتن پول از افغانستان مسیر ترانزیت مواد مخدر به اروپا را باز كنیم و از این راه درآمدی برای كشور كسب شود، اما این خلاف اخلاق و خلاف مكتب ماست.

وی خاطر نشان كرد: ۱۳ درصد از معتادان اروپا را تریاكی‌ها به خود اختصاص می‌دهند، اما آنها در جای دیگری شراب میل می‌كنند. ما علیرغم این‌كه برای پیروان حضرت موسی احترام قائل هستیم، اما مخالف صهیونیست جهانی هستیم. وی تجارت مواد مخدر را كار صهیونیست‌ها اعلام كرد و گفت: هدف آنها مواد مخدر است، این در حالی است كه حتی یك صهیونیست معتاد هم نمی‌توان پیدا كرد و ما می‌خواهیم از محققان و سازمان‌های بین المللی خود را معرفی كنند كه چرا صهیونیست‌ها ترویج و گسترش دهنده مواد مخدر هستند، اما خود آنها معتاد نیستند. معاون اول رییس جمهور تصریح كرد: در دنیا ۲۱۰ میلیون نفر یك بار مواد مخدر را تجربه می‌كنند و ۲۷ میلیون نفر در دنیا معتاد وجود دارد كه بیشتر آنها مربوط به كشورهای آسیایی است. رحیمی با بیان این‌كه هر معتاد ۵ نفر را درگیر می‌كند گفت: در حال حاضر ۷۰ درصد از زندانیان ایران را مواد مخدری‌ها تشكیل می‌دهند و ۳۰۰ هزار پرونده مواد مخدر در قوه قضاییه وجود دارد كه باعث شده قوه قضاییه را به خود مشغول دارد. رحیمی اظهار كرد: بر اساس قوانین و مقررات هر باره كه سردسته مواد مخدری در ایران اعدام می‌شود آنها سر و صدا می‌كنند. سوال ما این است شما مواد مخدر را ترویج می‌كنید و ما اعدام می‌كنیم پس سر و صدا برای چیست. وی ادامه داد: به این گونه مباحث تبلیغات صهیونیستی گفته می‌شود كه اخیرا در كشور ما هم باب شده و دزدان در این مملكت آی دزد آی دزد راه انداخته‌اند.

به گفته رحیمی گسترش مواد مخدر بیشتر در كشورهای آسیایی اتفاق افتاده چرا كه در آفریقا پولی برای خرید مواد مخدر وجود ندارد.

وی همچنین خاطر نشان كرد: ۱۰ درصد از آمریكایی‌ها معتاد هستند اما پشت پرده همه ماجرای مواد مخدر صهیونییست‌ها قرار دارند. معاون اول رییس جمهور همچنین بیان كرد سالهاست كه سه میلیون مهمان افغانستانی به كشور ما تحمیل شده است و گفته می‌شود ایران بزرگترین كشور مهاجر پذیر است. اگر این تعداد از كشور خارج شوند بیكاری‌مان به صفر می‌رسد چون به همین تعداد بیكار در كشور داریم.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود درباره اینكه امریكا ادعا می‌كند از طریق ماهواره اتفاقات فلان پادگان یا زندان را می‌داند گفت: پس چرا آن همه مزارع تریاك در افغانستان را نمی‌بینید؟ كورید؟

وی گفت: هر كجا مظاهر استقلال و آزادی ایران است استكبار و صهیونیست جهانی آنجا را می‌كوبد. چرا باید جمهوری اسلامی ایران چهارهزار شهید برای مبارزه با مواد مخدر بدهد اما از دماغ یك نفر از آنها هم خون نیاید.

معاون اول رییس جمهور گفت: اگر دبیر كل ستاد مبارزه با مواد مخدر (نجار) دور ایران را دیوار بكشد تا تریاك وارد كشور نشود با مواد صنعتی چكار كنیم. چه كسی این مواد را سازماندهی می‌كند. پس دستهایی پشت پرده وجود دارد.

رحیمی اظهار كرد: سناتور امریكا گفته است ما ایرانیان را از طریق مسموم كردن سیگار از پا در می‌آوریم پس باید به مردم و مدارس بگوییم كه اینها چه كسانی هستند. رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پزشكان می‌گویند به اندازه كافی مخدر در بدن وجود دارد و خداوند این مواد را به اندازه كافی در بدن قرار داده است زمانی كه كسی مواد مصرف می‌كند تمام نظم و انضباط بدن را به هم می‌ریزد به همین دلیل است معتادان در زمان ترك اعتیاد به انواع دردهای بدن دچار می‌شوند.

وی با تاكید بر این‌كه پشت همه ماجراهای مواد مخدر صهیونیست‌ها قرار دارند گفت: جمهوری اسلامی ایران حاضر است هزینه این تحقیق را بپردازد تا همه كشورها بدانند كه صهیونیسم عامل اصلی مواد مخدر در جهان است. وی گفت: مردم ایران ایستاده‌اند و با وجود تحریم‌های شدید قناعت می‌كنند. وی تاكید كرد: هیچ راهی به جز آماده كردن مردم برای مبارزه با مواد مخدر وجود ندارد و نباید زندان‌ها را از مواد مخدر پر كنیم.