دبیر کل جمعیت الوفاق که دیروز پیشاپیش تظاهرکنندگان هدف نیروهای امنیتی آل خلیفه قرار گرفت، گفت: رهبران معارض از این پس در اعتراضات به مردم خواهند پیوست.

به گزارش مانیتورینگ فارس، شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین در گفت‌وگو با شبکه بی بی سی عربی پس از انتشار خبر زخمی شدنش گفت: عصر دیروز گلوله به شانه و در نزدیکی گردن من برخورد کرد.

وی افزود: علاوه بر من محمد مرزوق دبیرکل جمعیت وحدتگرا نیز هدف قرار گرفت و آسیب‌های جدی تری دیده است ولی وضعیت من با ثبات تر است.

علی سلمان در مورد تظاهرات روز گذشته بحرینی ها تاکید کرد که ده‌ها نفر در این تظاهرات حضور داشتند و نیروهای امنیتی معترضان را محاصره کرده بودند تا دیگران به این تظاهرات اضافه نشوند.

دبیرکل الوفاق در ادامه اظهار داشت که این تظاهرات در منطقه بلاد القدیم در شهر نزدیکی منامه روی داد و این تجمع با مرکز پایتخت ۳ کیلومتر فاصله داشت.

وی در ادامه ابراز داشت که تظاهرات در ۱۰ نقطه دیگر نیز برگزار شد که همگی با سرکوب نیروهای امنیتی مواجه شد و نیروهای امنیتی بعد از دو دقیقه خود را به تجمع ها می‌رساندند و تدابیر امنیتی را با پرتاب گازهای اشک آور و بمب‌های صوتی به اجرا در می‌آوردند.

شیخ علی سلمان در بخش دیگری از این گفت‌وگوی تلفنی در مورد وضعیت کنونی بحرین اظهار داشت که مشکل در بحرین تشدید شده و گزینه امنیتی سرکوب اراده مردم هنوز به اجرا درمی‌آید.

وی تاکید کرد که رهبران معارض از این پس در اعتراضات به مردم خواهند پیوست.

شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین که دیروز پیشاپیش تظاهرکنندگان حرکت می کرد، توسط نیروهای امنیتی آل خلیفه هدف قرار گرفت.