جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز چندین بار به مناطقی از نوار غزه حمله کردند که طی آن یک فلسطینی زخمی شد.

به گزارش فارس به نقل از رسانه‌‌های فلسطین، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یک پایگاه وابسته به گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش حماس در نزدیکی شهر الشیخ زاید در شهرک بیت لاهیا واقع در شمال نوار غزه را بمباران کردند که تلفات جانی دربرنداشت.

یک هلی‌کوپتر رژیم صهیونیستی نیز یک خودروی غیرنظامی در حی الزیتون واقع در جنوب شرقی غزه را هدف قرار داد که خودروهای امدادرسانی سریعا در مکان حاضر شده و یک نفر را که در این حادثه زخمی شده بود به بیمارستان منتقل کردند.

هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی یک پایگاه پلیس دریایی وابسته به دولت را در غزه بمباران کردند که البته تلفات جانی در برنداشت. و همچنین یک پایگاه گردان‌های قسام در شمال غرب شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه نیز بمباران شد.

شب گذشته نیز صهیونیست‌ها منزل یکی از شهروندان فلسطینی در حی الزیتون واقع در شرق غزه را بمباران کردند که در جریان آن "هدیل" کودک این خانواده شهید و سه عضو دیگر خانواده نیز زخمی شدند.

صهیونیست‌ها طی سه روز گذشته دور جدیدی از حملات خود علیه نوار غزه را آغاز کرده و تا کنون ۷ فلسطینی را شهید و چندین نفر دیگر را زخمی کرده‌اند.

"ادهم ابوسلمیه" سخنگوی امداد و اورژانس غزه نیز در این باره گفت که صهیونیست‌ها در دور تازه جنایت‌های خود ۷ فلسطینی را شهید و ۱۰ نفر دیگر را زخمی کرده‌اند که سه نفر از این شهدا کودک بودند.