شب شعر طنز "حدیث قند" به مناسبت نیمه شعبان با حضور بازیگران ،شاعران و طنز پردازان مطرح کشور برگزار می شود.

به گزارش واحد خبر آفتاب به نقل از روابط عمومی كانون ادبی زمستان ، مراسم شب شعر طنز "حدیث قند" در شب میلاد با سعادت مهدی موعود (ع ) با اجرای مشترك رضا رفیع و مهران رجبی و همچنین با حضور شاعران و طنز پردازان مطرح کشور از جمله: اكبر اكسیر، سعید بیابانكی ، ناصر فیض، خلیل جوادی برگزار می‏شود.

همچنین یوسف كرمی از هنرمندان تئاتر كشورمان نیز با اجرای تئاتر طنز در این مراسم حضور خواهد داشت.

شایان ذکر است کانون ادبی «زمستان» در بهار سال ۱۳۹۱ نوزده جلسه نقد و بررسی شعر و ترانه به صورت هفتگی و ۴ عنوان نقد کتاب به صورت ماهیانه برگزار کرده است.

همچنین سوگواره شعر روح بیکران ویژه سالروز رحلت حضرت امام خمینی، عصر شعر ولایت ویژه پاسداشت مقام والای امام علی النقی (ع) و تحلیل و بررسی سروده های آیینی و جشن شكرانه و شعر به مناسبت میلاد با سعادت امام حسین (ع) را با توجه به مناسبت های بهار ۱۳۹۱ برگزار کرده است.

معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به همت اداره كل فرهنگی و با همكاری كانون ادبی زمستان این مراسم را برگزار می کنند .

شب شعر طنز "حدیث قند" چهارشنبه ۱۴تیرماه ۱۳۹۱ ساعت۳۰/۱۶ در تالار ایوان شمس سالن آفتاب به نشانی میدان فاطمی، خیابان شهید گمنام، ابتدای اتوبان کردستان برگزار خواهد شد. ورود برای عموم آزاد و رایگان است.

علاقه مندان جهت اطلاع بیشتر از برنامه فوق می توانند به پایگاه اینترنتی www.s-aram.blogfa.com مراجعه فرمایند.