به گزارش روابط عمومی حوزه هنری مدرس این کارگاه گفت: کارگاه مبانی هنرهای تجسمی با محوریت عکس به بررسی عناصر مبانی چون تعادل، تناسب، وحدت، ترکیب بندی و ... در عکاسی می پردازد.

شهرام بهمنی افزود :بدون شک آشنا شدن با مبانی هنرهای تجسمی می تواند تا حد زیادی در درک جهان بصری موثر و تاثیر گذار باشد.

به گفته وی عکاسی ،نقاشی ،طراحی ،مجسمه سازی و به طور کلی تمامی هنرهایی که به صورت بصری دیده یا ارائه می شوند و با تصویر سر کار دارند اصول و مبانی مشترکی دارند که همان مبانی هنرهای تجسمی نام دارد .

مدرس این گارگاه گفت :در این کارگاه با توضیح درباره مبانی هنرهای تجسمی الفبای تجسم و تصویر کردن و درک آثار هنرهای تجسمی را تجربه می کنیم .

بهمنی تبادل نظر و بحث و گفتگو در چنین کارگاه های را بسیار موثر دانست و افزود : هنرمند ان استان چهارمحال و بختیاری هنرمندانی پویا و به روز هستند و برگزاری چنین کارگاه هایی می تواند زمینه ساز خلق آثار هنری بسیار خوبی باشند .

شهرام بهمنی متولد ۱۳۵۱ در شهرکرد است وی فارغ التحصیل رشته تصویر سازی است بهمنی تاکنون چندین نمایشگاه نقاشی در شهرهای تهران،اصفهان و شهرکرد را در کارنامه کاری خود دارد .

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری این کارگاه از سویی خانه عکاسان حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در خانه هنرمندان استان برگزار شد .

امین بسیم