شب گذشته در منطقه "سیدی مقداد" در مسیر "زینبیه" گروهی از تروریست‌ها در یک منزل مسکونی، در حال ساخت بمب‌دست‌ساز بودند که به‌دلیل اشکال فنی، بمب منفجر شده و ۷ نفر کشته می‌شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، شب گذشته حدود ساعت ۹ شب به وقت دمشق در مسیر زینبیه و در منطقه‌ای بنام "سیدی مقداد" در ریف دمشق صدای انفجار مهیبی شنیده شد.

اطلاعات کسب شده توسط خبرنگار ما حاکی است شب گذشته گروهی از تروریست‌ها در یک منزل مسکونی واقع در ساختمان سه طبقه در حال ساخت بمبی دست ساز بودند که در حین ساخت این بمب منفجر و ساختمان بطور کامل تخریب می شود.

بر اثر این حادثه ۷ نفر کشته شده اند و علاوه بر این یک خانواده شیعه که منزل مسکونی آنها در مجاورت این ساختمان بوده است، همگی بر اثر این حادثه جان باخته اند و خسارت دیده اند.

دو روز پیش نیز در حادثه‌ای مشابه در منطقه "بیت سحم" دمشق نیز گروهی از تروریست‌ها در حال ساخت بمب بودند که همگی بر اثر انفجار بمب به هلاکت می رسند.

منطقه سیدی مقداد هرچند باف سنی نشین دارد اما اکثر شیعیان دمشق در این منطقه زندگی می کنند و تروریست‌ها برای اینکه بر نا امنی دامن بزنند و همچنین برای اینکه مانع خروج ارتش از این مناطق شوند تا برنامه‌های خود را برای نا امنی و راه اندازی جنگی قبیله‌ای و مذهبی ادامه دهند، انفجارهایی در این منطقه انجام می دهند.