یك لوله‌كش ۵۶ ساله فرانسوی اظهار داشت، به وی گفته شده كه نوه آدولف هیتلر است!

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه دیلی میل، "فیلیپ لوره" كه یك لوله‌كش ۵۶ ساله فرانسوی است، اظهار داشت، پدرش ژان ماری، چهل سال پیش به او گفته است كه نوه آدولف هیتلر نامحبوب‌ترین دیكتاتور تاریخ است.

وی اظهار داشت: یك روز هنگامی كه به همراه شش برادر و خواهر خود دور میز شام نشسته بودیم، پدرم ناگهان گفت، پدربزرگ ما هیتلر است!

این اولین باری است كه فیلیپ لوره این موضوع را برای رسانه‌ها مطرح می‌كند و او كه لوله‌كش نیروی هوایی فرانسه بوده، در تمام مدت زندگی‌اش این مساله را مخفی نگه داشته و تنها چند تن از دوستان نزدیك او از این مطلب آگاه بودند.

فیلیپ لوره گفت: من معتقدم نوه هیتلر هستم و البته كه هستم، مدارك آن موجود است، اگر مردم آن را باور نمی‌كنند، این مشكل آنهاست!

وی افزود: پدرم این موضوع را به من گفت. مادرم هنوز زنده است و او نیز این مساله را قبول دارد. هیتلر پدربزرگ من است و این تقصیر من نیست كه نوه او شده‌ام، اقداماتی كه او انجام داده هیچ ربطی به من ندارد.

ژان ماری لوره، پدر فیلیپ لوره به فرانسوا ژیبول، یک وکیل فرانسوی در سال ۱۹۷۹ گفت كه فرزند هیتلر است.

چندی پیش، مجله فرانسوی لوپوئن، یک گزارش اصلاح شده از داستان باور نکردنی ژان ماری لوره که ادعا کرده فرزند هیلتر، دیکتاتور آلمان است، منتشر کرد.

به گزارش لوپوئن، آدولف هیلتر در سال ۱۹۱۷ در فرانسه با مادر لوره که یک دختر ۱۶ ساله به نام شارلوت لوبژوا بوده، ملاقات می‌کند.

هیتلر در زمان جنگ جهانی اول در زمانی که یک سرجوخه ارتش آلمان بوده در فرانسه با این دختر آشنا می‌شود.

در این گزارش آورده شده است: لوبژوا ملاقات خود با این سرباز آلمانی را به یاد می‌آورده و گفته است اولین باری که هیتلر را ملاقات کرده در حال درو یونجه به همراه زنان دیگر بوده است.

مادر لوره اظهار داشت: هیتلر یک مقوا داشت که به نظر می‌رسید بر روی آن نقاشی می‌کند. همه زنان درباره او کنجکاو شدند و می‌خواستند بدانند که وی در حال کشیدن چه چیزی است. آنها من را انتخاب کردند تا به او نزدیک شوم.

به گزارش مجله لوپوئن، پس از نزدیک شدن لوبژوا به هیتلر رابطه آنها شکل گرفت و هیتلر او را برای یک پیاده روی دعوت کرد.

لوبژوا گفت: من با هیتلر به قدم زدن پرداختیم و او که تحت تاثیر طبیعت قرار گرفته بود سخنانی به زبان می‌آورد که من چیزی از آنها نمی‌فهمیدم. او فرانسه صحبت نمی‌کرد و به آلمانی صحبت می‌کرد و برای مخاطبان خیالی خود سخنرانی می‌کرد.

در گزارش لوپوئن آمده است: پس از عمیق‌تر شدن رابطه هیتلر و لوبژوا، ژان ماری لوره در مارس ۱۹۱۸ به دنیا آمد و پس از مدتی این پسر به فرزند خواندگی قبول شد و مادرش تنها چند هفته پیش از مرگ در دهه ۵۰ زندگی‌اش، هویت پدر لوره را فاش کرد.

به گزارش لوپوئن، مدارک جمع آوری شده توسط لوره نشان دهنده صدق گفتار زن فرانسوی است. تحقیقات انجام شده توسط دانشگاه هیدل برگ نیز نشان می‌دهد که هیتلر و لوره دارای گروه خونی مشترک هستند. یک تحقیق دیگر نشان داده که دست خط آنها نیز بسیار شبیه ژان است.

روزنامه تلگراف گزارش داده که کتاب ژان ماری لوره به نام “نام پدر تو هیتلر بود” دوباره چاپ خواهد شد.

آدولف هیتلر از سال ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵ رهبری آلمان را در دست داشت، زمانی که در آن آلمان در جنگ جهانی دوم حضور داشت. در جریان جنگ‌ جهانی دوم به رهبری هیلتر میلیون‌ها نفر کشته شدند.

هیتلر در جریان جنگ جهانی اول در ارتش آلمان یک سرجوخه بود و در فرانسه مبارزه می‌کرد.

هیتلر در سال ۱۹۴۵ با "اوا براون" ازدواج کرد و پس از مدتی خودکشی كرد. این زوج هیچ‌گاه فرزندی نداشتند.