در این نمایشگاه مجموعا ۱۱ عكس در ابعاد ۶۰ در ۹۰ به روی دیوار رفته كه چهار اثر مربوط به مجموعه «دیوار» و ۷ اثر مربوط به مجموعه «برف» است.

مجموعه‌ی «دیوار» كیارستمی،حاصل چهار سال تلاش هنری‌ این هنرمند‌ است كه از دیوارهای ایتالیا، فرانسه و ایران گرفته شده، اما مجموعه «برف» مجموعه‌ی نیمه تمامی است كه همه آن‌ها از مناظر برفی ایران روایت می‌كند.

عباس كیارستمی با اشاره به عكس‌های «دیوار» می‌گوید:«عكس‌های این مجموعه پیرو مجموعه «در» گرفته شده، وقتی مشغول عكاسی از درها بودم، دیوارها هم نظر مرا به خود جلب كردند.»

این هنرمند در پاسخ به سوالی كه چرا بعد از عكاسی از طبیعت به عكاسی از چنین مناظری روی آورده،مطرح كرد:«به نظر من دیوار هم طبیعت است.»

او دیوار را در این آثار همانند بوم نقاشی در نظر گرفته كه بوته‌ها، درخت‌ها و جلبك‌ها به روی آن سایه انداخته‌اند.

كیارستمی كه در حاشیه این مراسم با بازدیدكنندگان گفتگو می‌كرد، بیشتر درگیر پاسخ دادن به سوالات جوانانی بود كه قصد یادگیری عكاسی داشتند.

در این نمایشگاه كتاب‌های كیارستمی از جمله «آب، باد و برگ»، «دیوار»، «سفیدبرفی»، «كلاغ‌ها و درخت‌ها» و «نوعی نگاه» فروش می‌رفتند.

همچنین مراسم افتتاحیه خصوصی این نمایشگاه شب گذشته با حضور غلامحسین نامی و علی‌اكبر صادقی و جمع دیگری از هنرمندان برگزار شده است.

این نمایشگاه از ۲۳ اردیبهشت ماه تا ۶ خرداد از ساعت ۵ تا ۸ بعدازظهر میزبان علاقه‌مندان است.

مجموعه‌ی ««دیوارها» در حالی در گالری ۱۰ به نمایش درآمده كه این مجموعه در همین زمان در جشنواره «تصویر و زمین» كانادا ارائه می‌شود.

طبق اعلام برگزاركنندگان نمایشگاه؛دیوارهای «كیارستمی» مجموعه‌ای از عكس‌های دیوارهایی كه هنرمند در سرزمین‌های مختلف دیده است و آن ها را با جزئیاتی كه بر آنها دیده می‌شود با نگاه وی‍ژه خود ثبت كرده است: «یك پنجره،‌سایه یك درخت،‌ شاخه‌ای آویزان بر دیوار،‌لباسی رنگی كه در آفتاب آویخته شده،‌ گچ‌ها و رنگ‌های ریخته و فرسوده دیوار،‌ نقش‌هایی را می‌سازند كه دوربین كیارستمی روی آنها ثابت مانده است. چیزی كه در همه تصویرها مشترك است نگاه هوشمندانه و هنرمندانه كیارستمی است كه هر دیوار را همچون یك تابلوی نقاشی زیبا در برابر بیننده قرار می‌دهد.»

گالری ۱۰ در ونك،‌ خیابان خدایی (بیژن) خ نیروی انتظامی،‌بن بست ریاحی پلاك ۲ واقع است.