نمایشگاه گروهی عکس «حضور» این روزها در گالری «آریا» برپاست.

در این مجموعه عكس‌هایی از مهدی وثوق‌نیا، گلاویژ مقدم، بهنام صدیقی، مجتبی قدم شاه، مهری رحیم‌زاده، صدرا وجدانی، تورج خامنه‌زاده، فاطمه بیگ مرادی، محمد رضا رئیسی و مهدی عبدالکریمی به نمایش درآمده است.

نازیلا مقدم - در یادداشتی بر عکس‌های «حضور» نوشته است: «حضور، یک آن از فضاهای آشنا و غریبه‌ای است که حالا خالی از حضورند اما بیشتر از هر حضور مادی‌ای به واقعیت آن نزدیک.‌گاه فضا‌ها‌ رها شده و متروکند، و‌ گاه بسیار آشنا و خاطره انگیز. خاطره‌ها و تجربه‌های جمعی انگار فضاهای غریبه را هم آشنا می‌کنند. همه چیز ساکت و ساکن و منجمد اما تداعی کننده است؛ گویی مرز حاضر و غایب مخدوش شده... »

او در ادامه نوشته است:« ایده مجموعه «حضور» از مدت‌ها پیش شکل گرفت. هم زمان با آن در بین مجموعه‌هایی که به نگارخانه می‌آمد، عکس‌هایی با همین موضوع دیده می‌شد که نشان می‌داد هنرمندان این مجموعه با حساسیت‌ها و برخوردهای گوناگون، تاثیر حضور را در فضاهای متفاوت جستجو کرده بودند.»

بر اساس این خبر، جلسه‌ی نشست و گفت‌و‌گو این نمایشگاه كه تا هشتم تیرماه ادامه دارد ،با حضور مهرداد نجم آبادی و باوند بهپور روز پنج شنبه دوم تیرماه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌تواند روزانه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از این آثار به نشانی خیابان ولیعصر، بالا‌تر از سه راه دکتر بهشتی، کوچه‌ی زرین، پلاک ۱۰ دیدن كنند. گالری روز جمعه -سوم تیر باز است.