نمایشگاهی از عکس‌های «فاطی ایپکچی» از تاریخ ۲۰ خرداد تا سوم تیر ماه در گالری «شمرون» برپا خواهد شد.

عکاسی از طبیعت و گیاهان یکی از پرطرفدارترین شاخه‌های عکاسی است.فاطی ایپكچی كه یكی از عكاسان فعال در این حوزه است،می‌گوید: «عکاسی در طبیعت ظرایف خاص خود را دارد. غیر از اصول و مبانی، غیر از شناخت نور و انواع لنزهای گوناگون و مناسب برای عکاسی در طبیعت، عکاسان باید به نکات به نظـر کوچک اما مهم تـوجـــه کنند. اگر می‌خواهیم از طبیعت عکس حرفه‌ای تهیــه کنیم، قطعاً باید همه موارد و جوانب رعایت شود.»

او معتقد است: «هنگام عکاسی در طبیعت، اجازه نمی‌دهم مسایل و مشکلات زندگی شخصی و اجتماعی به حیطه کارم وارد شود. تمام وجودم را در طبیعت زیبا و جادویی حل شده می‌بینم و سعی می‌کنم آنچه را که خدا آفریده به بهترین شکل به دیگران هم نشان بدهم. خودم را در طبیعت غوطه‌ور می‌کنم و جزیی از طبیعت می‌شوم و فارغ از هیاهوی شهر و اجتماع، با دوربینم در طبیعت به رقص می پردازم و با حرکت های مناسب، بهترین زاویه را برای ثبت لحظه و قطعه‌ای از این طبیعت سحرگونه، پیدا می کنم. همین حس را هنگام ظهور فیلم و چاپ عکس‌هایم دارم. اگر غرق در طبیعت نشوم، آن حس و حالی که در آن است را نمی توانم به مردم نشان بدهم. عکس‌ها بی‌روح می شوند. آن هارمونی که در طبیعت بوده از بین خواهد رفت و عکس‌هایم مثل قطعه چوبی می‌شود که حتی حس سوختن را در انسان برنمی‌انگیزد.»

فاطی ایپکچی تاکنون در نمایشگاههای متعددی در کشورهای ایران،فرانسه، ژاپن و چین شرکت داشته است.

تازه‌ترین نمایشگاه او تا سوم تیر ماه همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۰تا ۱۴:۳۰ و ۱۶:۳۰ تا ۲۰ واقع در خیابان فرشته ، خیابان بوسنی و هرزگوین ، خیابان دکتر حسابی ، باغ موزه هنر ایرانی پذیرای علاقمندان خواهد بود.