محسن وزیری با اعلام خبر به نیمه رسیدن تدوین فیلم "ساعت شلوغی" توسط آرش معیریان گفت: با توجه به اینکه کار تدوین این اثر را خود کارگردان فیلم بر عهده دارد، سرعت کار بالا رفته است و امیدوارم با پایان گرفتن کلیه مراحل فنی، این فیلم تا پایان خرداد ماه برای اکران آماده شود.

تهیه‌کننده "ساعت شلوغی" در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری سینمای ایران افزود: مقرر شده که علی رشیدی همزمان با تدوین کار صداگذاری را به انجام برساند و امیدوارم با توجه به امکانات موچود در استودیو "کارگاه فیلم اندیشه" بتوانیم بر اساس زمان بندی تعیین شده فیلم را روانه اکران بر پرده های سینمای کشور کنیم.

وی همچنین درباره داستان فیلم به توضیحی کوتاه بسنده کرد و تصریح کرد: ژانر این فیلم ملودرام اجتماعی است که توسط جابر قاسمعلی به رشته تحریر درآمده است و روایت کننده مشکلات زوج جوانی است که با وجود زندگی زیر یک سقف هر کدام تنها به زندگی خود اهمیت می دهند تا اینکه رد پای یک غریبه در زندگی زن به چشم می آید و این حضور باعث انفجار خشمی می شود که زندگی از هم جدا افتاده این زوج را تحت تاثیر قرار می دهد.

وزیری همچنین به شروع کار ساخت موسیقی این فیلم توسط محمد مهدی گورنگی اشاره کرد و یادآورد شد: طبق صحبت های انجام گرفته در ساخت موسیقی این اثر از سازهای تماما ایرانی مانند سنتور، تار و نی استفاده خواهد شد.

وی در ادامه به موسیقی فیلم اشاره کرد و گفت: در ساخت موسیقی فیلم سعی شده از سازهای ایرانی مانند تار، سنتور و نی استفاده شود که درحال حاضر محمدمهدی گورنگی ساخت موسیقی فیلم را آغاز کرده است.