به گزارش خبرگزاری سینمای ایران و به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، جواد سید آبادی عکاس این نمایشگاه در خصوص کارهای به نمایش گذاشته شده خود گفت:‌ در این نمایشگاه عکس‌هایی از رحلت امام خمینی تا مراسم تشییع و خاک سپاری در معرض دید عموم قرار گرفته است.

وی ادامه داد:‌این نمایشگاه به صورت مفصل‌تر در چهلمین روز درگذشت امام راحل یعنی در همان سال ۱۳۶۸در خانه سوره میدان انقلاب به نمایش گذاشته شد.

وی با بیان این‌که مشابه این نمایشگاه را در ۴۰ کشور دیگر برگزار شده، گفت:‌ هم‌اکنون نیز این نمایشگاه ها به صورت مختلف در استان‌های کشور برپا می‌شود.

سید آبادی در باره نمایشگاه نگارخانه ابوالفضل عالی نیز اضافه کرد:‌ در این نمایشگاه ۴۲ اثر به صورت مشترک با یوسف گرامی در معرض دید عموم قرار گرفته است.

این عکاس هنرمند ادامه داد:‌ همچنین در این نمایشگاه پنج عکس از خانه امام و مسجد جماران نیز به نمایش گذاشته شده است.

وی با بیان این‌که تا کنون بیش از ۵۰ نمایشگاه گروهی در داخل و خارج از کشور برپا کرده است، گفت:‌ علاوه بر عکس‌های رحلت امام خمینی (ره)‌عکس‌هایی از دوران دفاع مقدس نیز در نمایشگاه‌های یاد شده نمایش داده شده است.

جواد سید آبادی ۳۰ سال است که کار عکاسی را به طور حرفه‌ای انجام می‌دهد و هم اکنون نیز در دانشگاه های تهران به تدریس مشغول است.