همایون نصیری سرپرست گروه موسیقی دارکوب در گفت و گو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری سینمای ایران، گفت: تا اواخر این ماه، دی وی دی تصویری کنسرت سال ۸۷ و ۸۸ که در سالن اریکه ایرانیان داشتیم منتشر می شود.

وی افزود: این آلبوم همراه با صدای حامد بهداد است که در آن کنسرت با گروه خوانده بود، کلیپی هم ضمیمه دی وی دی است که خود مهران مدیری آن را خوانده است و کارگردانی کرده و ساخته است.

نصیری بیان کرد: همچنین مشغول ضبط آلبوم دوم مان هستیم که انشاالله تا اواخر ماه رمضان مراحل ضبط و میکس آن تمام می شود و بعد پیگیری کارهای اداری آن را برای مجوز انجام می دهیم فعلا نامی برای آن آلبوم انتخاب نکرده ایم. در این آلبوم یک مقداری سبک گروه منسجم تر شده است و تکیه بیشتری روی موسیقی نواحی ایران شده است و بیشتر تم های موسیقی محلی و نواحی ایران را در آن می شنویم.

وی تصریح کرد: اوایل پاییز در تهران اجرایی را خواهیم داشت که در حال حاضر مشغول برنامه ریزی های مربوط به آن اجرا هستیم، چون دوست داشتیم این کنسرت متفاوت از کنسرت های قبلی باشد و قطعات آن جدید بوده و تکراری نباشد از قطعات جدیدمان در آن اجرا خواهیم کرد.

سرپرست گروه دارکوب در پایان خاطرنشان کرد: تمام قطعات آلبوم جدید به همراه قطعاتی از آلبوم های قدیم مان در این کنسرت اجرا خواهد شد و این کنسرت درواقع اجرای آلبوم دوم مان خواهد بود و به محض انتشار آلبوم جدید برگزار خواهد شد.