حمید سوریان كشتی‌گیر ۵۵ كیلوگرم ایران كه با چول از كره‌جنوبی كشتی می‌گرفت، با شكست او در سه تایم به پنجمین مدال طلای جهانی‌اش برسد.

در مسابقات قهرمانی جهان كه در روسیه برگزار می‌شود، در تایم اول این كشتی سوریان، چول را روی پل برد و كنار خط قرمز كشتی چهار امتیاز گرفت. چول كه در تلاش بود این امتیازات را جبران كند، در خاك سوریان نشست، اما كشتی‌گیر ایران فنی نزد و با همان چهار امتیاز تایم اول را به پایان برد.

در تایم دوم این چول بود كه در دقیقه اول با سه امتیاز پیش افتاد. سوریان بعد از یك دقیقه و سی ثانیه در خاك چول نشست. او نه امتیازی از دست داد و نه امتیازی گرفت تا تایم به نفع چول به پایان برسد.

در تایم سوم چول با گارد بسته مقابل سوریان حاضر شد. در یك دقیقه و سی ثانیه هیچ امیتازی به دست نیامد. چول در خاك نشست. سوریان با یك بارانداز یك امتیاز گرفت. چول را در هوا نگه داشت تا زمان به نفعش بگذرد. بعد از این ثانیه‌ها بود كه سوریان به پنجمین طلا رسید.

عبدالله موحد با پنج مدال طلا ركورددار مدال‌های طلا كشتی ایران در مسابقات جهانی بود. سوریان در این مدال‌ها با او مساوی كرد. موحد یك مدال طلا المپیك و دو طلا بازی‌های آسیایی بیشتر از سوریان دارد.