دومین دوره مسابقه عكس فرش دستباف ایران با هدف نشان دادن جنبه های مثبت این هنر- صنعت و توجه افكار عمومی به جذابیتها و ارزشهای فرش ایرانی برگزار می شود.

به نقل از روابط عمومی مركز ملی فرش ایران، این مركز پس از تجربه موفق برگزاری نخستین دوره مسابقه عكس فرش دستباف كه با استقبال خوب عكاسان كشور رو به رو شد، در پی برگزاری بهینه دومین دوره آن است.

این گزارش حاكی است: مسابقه عكس فرش دستباف با محورهایی همچون "فرش و باورها، اعتقادات و آداب و رسوم اقوام مختلف ایرانی "، "نقش فرش در زندگی و تامین معیشت "، "فرش و نمایشگاه "، "فرش و اقتصاد "، "فرش و دكوراسیون داخلی " و "فرش و گردشگری " برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، اسماعیل عباسی، افشین شاهرودی، ساعد نیك ذات، رضی میری و ناصر تقوایی داوری این مسابقه را بر عهده خواهند داشت.

بر پایه اعلام روابط عمومی مركز ملی فرش ایران، علاقه‌مندان به شركت در این مسابقه تا ۲۰ دی ماه سال جاری فرصت دارند تا عكسهای خود را در قالب مقررات اعلام شده از سوی دبیرخانه این مسابقه ارسال دارند و برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی این مسابقه به نشانی www.cphc۲.com مراجعه كنند.