به گزارش خبرنگار پرتال آفتاب، صراط نیوز سایت خبری نزدیک به حسین شریعتمداری، مدیرمسوول روزنامه کیهان، در این خبر نوشت: «در حالی كه یكی از نهادهای مشاوره‌ای اطراف رئیس جمهور با برگزاری همایشهای میلیونی قصد دارد تا تاثیر گذاری خود را نشان دهد، از گوشه و كنار خبر می‌رسد برخی از اعضای این گروه مشورتی كه دست بر قضا از اقوام رئیس جمهور هم می‌باشند با سفرهای استانی خود تحت عنوان جلسات هم‌اندیشی به سخنرانی و تبلیغات برای یكی از نزدیكان رئیس جمهور می‌پردازند.

به گزارش صراط، "ح - الف" كه از اقوام احمدی نژاد بوده و با فرزند وی رفاقتی نزدیك دارد اخیرا با سفر به استانهای كرمانشاه، لرستان، گرگان، مشهد و... در جلسات خود اقدام به توضیح محسنات رئیسش و جذب افراد برای تشكیل جلسه با وی پرداخته است.

بنا بر این گزارش فرد مذكور كه به لطف سمت دست و پا شكسته اش در ریاست جمهوری امكانات خاصی را در اختیار دارد در اقدامی دیگر به راه اندازی یك سایت خبری - با هزینه شخصی - نموده كه در آن به انتشار صحبتهای آقای "م" می پردازد.

در پایان این خبر آورده است: صراط نیوز به زودی اسناد ویژه ای را از امكانات خاصی که در اختیار این افراد در نهاد مشورتی مذكور است منتشر خواهد كرد.

به گزارش خبرنگار آفتاب، سیل حملات اصولگرایان نسبت به رییس دفتر رییس جمهور افزایش گرفته است.