سرمربی تیم ملی كشتی آزاد جوانان گفت: برخی‌ها در تركیه بی‌تفاوت كشتی گرفتند و انتظارات را برآورده نكردند.

مجید خدایی اظهار كرد: با وجود این كه سطح جام قهرمانان تركیه بالا بود، اما با این حال برخی نفرات در سطح انتظار ما كشتی نگرفتند و عملكرد ضعیفی داشتند.

وی ادامه داد: عمده هدف ما كسب تجربه جوانان و میدان دادن به آن‌هایی بود كه كمتر فرصت حضور در مسابقه داشته‌اند كه به اهداف خود رسیدیم و حركت خوبی در جهت پشتوانه‌سازی صورت گرفت.

خدایی در پاسخ به این سوال كه آیا كسب ۴ مدال توسط ۱۴ كشتی‌گیر راضی كننده است، ابراز داشت: خیلی از كشتی‌گیران خوب ما در تركیه حضور نداشتند و از تیمی كه در جام سیراكوف بلغارستان قهرمان شده بود، تنها دو نفر را به این رقابت‌ها برده بودیم. از طرف دیگر ۲۳ خردادماه باید به مسابقه‌های آسیایی برویم و آن‌هایی كه وزن كم می‌كنند را به تركیه اعزام نكردیم. جدا از این مسائل، عملكرد تعدادی از كشتی‌گیران در این جام در حد انتظار نبود.

سرمربی تیم ملی كشتی آزاد جوانان در ادامه گفت: تقریبا تیم ملی را برای مسابقه‌های جوانان آسیا انتخاب كرده‌ایم و تنها در دو وزن به نتیجه نهایی نرسیده‌ایم كه در طول اردوی پیش رو ملی‌پوش این دو وزن را هم انتخاب خواهیم كرد.

خدایی در پایان اظهار كرد: درخواست برگزاری اردوی مشترك با تیم ملی بزرگسالان را كرده‌ایم و قصد داریم تمرین‌هایی را تا قبل از مسابقه‌های آسیایی به همراه تیم ملی بزرگسالان داشته باشیم.