قهرمان وزن ۹۶ كیلوگرم كشتی فرنگی آسیا گفت: مدال طلای آسیا استارت خوبی برای حضورم در رده بزرگسالان بود.

بابك قربانی اظهار كرد: رقابت‌های قهرمانی آسیا در هند اولین حضورم در یك مسابقه رسمی قاره‌ای در رده بزرگسالان بود كه با كسب مدال طلا توانستم شروع خوبی داشته باشم.

وی درمورد كشتی‌های خود گفت: سخت‌ترین كشتی‌ام با آسمبكوف قزاق بود كه در دور دوم به مصاف او رفتم. در این كشتی چون تایم را باختم، ادامه رقابت برایم حساس شد اما در دو تایم بعدی دو بار از او امتیاز فنی گرفتم و توانستم از سد این حریف عبور كنم.

قربانی در پاسخ به این سوال كه آیا شناخت كافی از حریفان آسیایی داشتی، گفت: فیلم مسابقه‌های سال قبل را دیده بودم و تقریبا همان حریفان به هند آمده بودند.

قهرمان وزن ۹۶ كیلوگرم آسیا در مورد شانس خود برای حضور در مسابقه‌های جهانی و بازی‌های آسیایی ابراز داشت: دوست ندارم دوبنده تیم ملی را از دست دهم و تمام تلاشم را خواهم كرد تا در مسابقه‌های جهانی یا بازی‌های آسیایی ملی‌پوش شوم. چند تورنمنت مهم را پیش رو داریم كه در نهایت كادر فنی هر كشتی‌گیر كه بهتر باشد را انتخاب خواهد كرد.

قربانی در پایان در مورد چهارم شدن تیم در دهلی نو گفت: هیچ كس فكرش را نمی‌كرد كه روی سكو هم نرویم. فقیری و قضایی می‌توانستند نتیجه بهتری بگیرند و یا عابدین زاده و محمدی هم توانایی قهرمان شدن را داشتند كه اگر این چنین می‌شد، تیم هم قهرمان آسیا می‌شد.