مربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی گفت: معتقدم کشتی فرنگی ایران نیاز به یک کمیته فنی قوی و قدرتمند دارد تا در آینده به نتایج بهتری دست یابد.

عبدالکریم کاکاحاجی، مربی سازنده خوزستانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: محمد بنا یک مربی کاردان و باهوش است. نتایجی که کشتی فرنگی در سال گذشته کسب کرد، توانایی بنا را نشان می دهد و به نوعی تایید کننده حرف‌های من است.

وی ادامه داد: معتقدم کشتی فرنگی ایران برای پیشبرد برنامه‌های خود نیازمند یک کمیته فنی قوی با حضور مربیان و پیشکسوتان زبده این امر است تا بتوانند به محمد بنا در مورد تیم‌های ملی در تمامی رده‌های سنی کمک و مشاوره بدهند و نظرات خود را با وی در میان بگذارند.

کاکاحاجی تصریح کرد: به عنوان مثال معتقدم ما در رده سنی نوجوانان نباید تنها به فکر کسب نتیجه باشیم و رقابت‌‎های این رده سنی باید بصورت یک جشنواره برگزار شود تا آینده‌های کشتی ایران با چالش‌هایی نظیر وزن کم کردن‌های زیاد دچار مشکل نشوند.

وی تاکید کرد: لغو رقابت‌های انتخابی تیم کشتی فرنگی جوانان یکی از تصمیماتی بود که به شخصه با آن مخالف بودم زیرا این رقابت‌ها می توانست بستر مناسبی برای حضور تمامی استعدادهای کشتی ایران در میادین باشد و انگیزه‌های را افزایش دهد.

کاکاحاجی در پایان خاطر نشان کرد: بنا یک مربی دلسوز و کاردان است که نتیجه زحمات او به خوبی نمایان است اما معتقدم در بسیاری از جهات همچون انتخاب یا انتصاب ملی پوشان نظر جمعی بسیار بهتر از نظر فردی است.