رئیس فدراسیون كشتی گفت: مجلس حقوق ورزشكاران را قانونمند كند.

محمدرضا یزدانی خرم در نشست مدیران و سردبیران رسانه‌های ورزشی با سعیدلو و اعضای فدراسیون‌ها، اظهار كرد: بعد از انقلاب تاكنون همیشه روسای جمهور افراد خوب و نفرات اول و مورد اعتماد خود را در ورزش به كار گرفته‌اند. این امر نشان دهنده توجه آنها به ورزش است. اما متاسفانه پنج سال است كه شورای عالی ورزش برگزار نشده است در حالی كه در سایر حوزه‌ها چنین شوراهایی برگزار می‌شود. شورای عالی ورزش می‌تواند نقش مهمی در سازندگی فدراسیون‌ها داشته باشد.

وی با بیان اینكه افزایش بودجه نیز یكی از اقدامات خوب برای توسعه ورزش است خاطرنشان كرد: حالا كه این اتفاق خوب در ورزش افتاده باید به فدراسیون‌ها و قهرمان‌ها بیشتر توجه كنیم. بیشترین بودجه باید به فدراسیون‌های ورزشی اختصاص داده شود. ساخت سالن‌های ورزشی نیز خیلی خوب است. حالا در شهرستان‌ها ساخت و سازهایی وجود دارد كه تاكنون ده بار افتتاح شده‌اند اما از آنها استفاده نمی‌شود. در تهران نیز چیزی نداریم. دو تا سالن داریم كه همه مسابقه‌ها را در آنجا برگزار می‌كنیم. امیدوارم كه بتوانیم از امكانات حداكثر استفاده را ببریم.

یزدانی خرم خاطرنشان كرد: قانون‌مند شدن حقوق ورزشكاران به مصوبه مجلس نیاز دارد. بارها گفته‌ام قانون است كه می‌تواند آینده ورزشكار را تامین كند. در این شرایط ما با چه روحیه‌ای به ورزشكاران بگوییم كه قهرمان شوند. آنها چه انگیزه‌ای می‌توانند داشته باشند. باید به فكر فدراسیون‌ها و قهرمانان بود.

وی در پایان بر اهمیت سرمایه‌گذاری در بخش ورزش توجه كرد و گفت: توجه به ورزش بزهكاری را كم می‌كند. مطمئن باشید هیچ وقت سرمایه‌گذاری در ورزش به ضرر ما نخواهد بود.