۲۰۱ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به كامران دانشجو، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از وی خواستند تا با معاندین نظام اسلامی، عناصر ساختارشكن و مروجین سكولاریسم در دانشگاه‌ها برخورد قاطع كند.

در نامه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزیر علوم آمده است: پیام فرهنگی انقلاب اسلامی محوری‌ترین و اساسی‌ترین مولفه‌ای است كه رسالت ترویج و تبلیغ آن بر دوش نخبگان و اساتید معظم است.

در سه دهه گذشته، انقلاب اسلامی با هجمه‌های مختلف مواجه بوده، كه از همه توطئه‌ها و فشارهای دشمنان كینه توز، با عزت و سربلندی عبور نموده و با اتكال به ذات باریتعالی، هدایت و رهبری حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، و عزم و همت مردم شریف و مسلمان ایران همچنان به پیش می‌رود.

نقش اساتید مومن و متعد در این فرایند تكاملی، بسیار مهم و قابل توجه بوده است و هست. ولیكن اقدامات برخی افراد معاند با نظام اسلامی قابل قبول نیست.

در هیچ كجای دنیا امكانات و فرصتها را سخاوتمندانه در اختیار كسانی كه تیشه به ریشه نظام و ارزشهای حاكم بر جامعه می‌زنند، قرار نمی‌دهند.

فلذا ما نمایندگان مردم از جناب‌عالی خواهانیم تا با معاندین با نظام اسلامی و عناصر ساختارشكن و مروجین سكولاریسم و تضعیف‌كنندگان نظام برخورد قاطع و جدی داشته باشید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این نامه ۲۳ اسفند ماه در ابتدا با امضای ۱۳۰ نفر از نمایندگان مجلس به وزیر علوم ارسال شد كه بر اساس اعلام وزارت علوم با افزایش تعداد امضا كنندگان این نامه به ۲۱۰ نفر نامه نمایندگان مجلس دوباره انتشار یافت.