مراسم تجلیل از منصور برزگر مدیر و سرمربی سابق تیم‌های ملی كشتی آزاد ظهر امروز(شنبه) در سالن توفیق جهانبخت برگزار شد.

منصور برزگر قهرمان سابق جهان و المپیك كه پس از عمل های جراحی مختلف به تازگی بهبودی خود را به دست آورده است، با استقبال كمیته پیشكسوتان فدراسیون كشتی روبرو شد. برزگر در این مراسم در صحبت‌هایی با اشاره به اینكه رفتن به شهرستان‌ها صرفا برای آموزش كشتی نیست اظهار داشت: برای تبلیغ این رشته پهلوانی به مناطق مختلف می‌رویم و رفتار و كردار ما متولیان كشتی نمایانگر رفتار كل جامعه كشتی است.

دارنده‌ی مدال نقره رقابت‌های المپیك تصریح كرد: دلسوزی و محبت مردم و مسئولان در این مدت چنان زیاد بود كه زبانم از تشكر قاصر است و این محبت ها نشان داد كه خدمت در این جامعه گم نمی‌شود.

دارنده‌ی مدال طلای جهان تأكید كرد: این دور هم جمع شدن‌ها و همدلی شما پیشكسوتان در مدت بیماری من نشان‌دهنده همبستگی و دوستی ماست كه امیدوارم این همدلی روز به روز بیشتر شود.

وی در پایان با تشكر از كمك‌ها و مساعدت‌های رئیس جمهوری، رئیس سازمان تربیت بدنی، رئیس فدراسیون كشتی، صدا و سیمای و مردم در مدت بیماری خود خاطر نشان كرد: از تمام كسانی كه در مدت بیماری‌ام مرا دعا كردند و خداوند دوباره مرا به خانواده‌ام بازگرداند تشكر می‌كنم و برای آن‌ها از خداوند متعال آرزوی سلامتی دارم.