عكس‌های هدیه تهرانی، بازیگر سینما در جشنواره نوروزی گالری جهان‌نما به نمایش درخواهد آمد و به فروش می رسد.

به گزارش روابط عمومی گالری جهان‌نما(هنرخانه آریانا)، این گالری به مناسبت ثبت جهانی نوروز در فهرست میراث فرهنگی یونسكو اقدام به برگزاری نمایشگاهی از آثار هنرمندان ایرانی خواهد كرد.

در این نمایشگاه ۵۰ هنرمند معاصر در رشته‌های نقاشی، شیشه، سفال و صنایع دستی بیش از ۵۰۰ اثر خود را به نمایش خواهند گذاشت و دركنار آنها هفت عكس از عكس‌های هدیه تهرانی با موضوع ماهی قرمز سفره هفت‌سین و نیز تعدادی از عكس‌هایش از طبیعت و آب هم به نمایش درمی‌آید.

این نمایشگاه از پنجشنبه ۱۳ اسفند ساعت ۱۶ افتتاح و تا ۱۳ فروردین ادامه خواهد داشت ضمن اینكه این نمایشگاه در ۲۷ اسفند آثار خود را عوض خواهد كرد و اثاری جدید از هنرمندان جوان به نمایش درخواهد آورد.

در جشنواره نوروزی گالری جهان‌نما كه در ایام نوروزی نیز باز خواهد بود آثار جهت فروش ارائه خواهد شد و به خاطر نزدیكی به عید نوروز آثار با قیمت‌هایی همراه خواهد بود كه تمام مردم بتوانند اقدام به خرید كنند به این معنی كه قیمت آثار تعدیل شده‌اند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید آثار به نگارخانه جهان‌نما واقع در میدان نیاوران مجموعه تاریخی، فرهنگی نیاوران مراجعه و یا با شماره ۲۲۸۰۲۱۳۵ تماس بگیرند.