سرمربی سابق تیم ملی كشتی آزاد گفت: امید سعیدلو دربازی‌های آسیایی گوانگجو و المپیك لندن به كشتی است.

منصور برزگر در رابطه با دیدارش با رییس سازمان تربیت بدنی اظهار كرد: مسولین سازمان تربیت بدنی در زمان بیماری‌ام محبت زیادی داشتند و قصد از حضورم در سازمان، تشكر از آنها بود.

وی در رابطه با صحبت‌های خود با سعیدلو پیرامون كشتی گفت: سعید لو خیلی امیدوار بود كه كشتی جور ورزش را در بازی‌های آسیایی و المپیك بكشد و در واقع امید سازمان به كشتی است. من هم اعلام كردم كه اگر می‌خواهند اینچنظین شود باید شرایط لازم را برای كشتی مهیا كنند.

برزگر ادامه داد: امیدوارم كادر فنی تیم‌های ملی كشتی نیز طوری عمل كنند كه انتظارات مسئولین برآورده شود چرا كه كشتی امید اول ایران در میادین مهم پیش رو است.

سرمربی سابق تیم‌های ملی در مورد لغو مسابقات انتخابی در رده‌های بزرگسالان و جوانان گفت: تجربه نشان داده هر وقت به این گونه عمل كرده‌ایم، در نهایت لطمه خورده‌ایم و این كار به ضرر كشتی بوده است. برگزارنشدن مسابقه انتخابی باعث خودكامگی می‌شود و صددرصد به آینده كشتی ضربه می‌زند.

برزگر در پایان ابراز داشت: برخی مواقع شاید نیاز باشد تا در یكی دو وزن انتصاب صورت گیرد كه البته این كار هم باید بعد از برگزاری مسابقه انتخابی انجام شود. كمیته فنی برای این تشكیل می‌شود كه در برخی موارد تصمیمات لازم را برای گزینش بهترین نفرات بگیرند و دست به انتصاب بزنند ولی در كل نباید مسابقات انتخابی را لغو كرد چرا كه انگیزه كشتی گیران را ازبین می‌برد.