انجمن عکاسان ایران برای عضویت اعضای جدید و همچنین چگونگی پرداخت حق عضویت اعضای پذیرفته شده در این انجمن اطلاعیه داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در متن این اطلاعیه آمده است:«هیات مدیره انجمن طی نشست‌های متعدد جهت تدوین آئین‌نامه‌های داخلی و مقررات اجرایی و شروع فعالیت انجمن درنخستین مرحله توانست با توجه به تسهیلاتی که برای آغاز فعالیت انجمن فراهم نموده برای حق عضویت سال اول کلیه اعضا معادل چهل‌هزارتومان تخفیف در نظر بگیرد.

از این رو کلیه اعضا برای رسمیت یافتن عضویت خود و دریافت کارت عضویت موقت باید حداکثر تا پایان خردادماه ۱۳۸۹ به جای یکصد و بیست هزارتومان حق عضویت مصوب در مجمع عمومی، مبلغ هشتاد هزار تومان بابت حق عضویت سال اول خود به حساب بانکی موقت انجمن در بانک تجارت شعبه محمودیه کد شعبه ۳۹۱ حساب جاری شماره ۳۹۱۳۲۳۳۸ بنام ساعد نیک ذات، مریم زندی و افشین شاهرودی (قابل پرداخت در تمام شعب بانک تجارت در سراسر کشور) واریز نموده و کپی فیش بانکی مربوطه را به دبیرخانه انجمن واقع درخانه هنرمندان ایران از طریق پست ارسال و یا به شماره تلفن ۸۸۳۱۳۰۸۹ فکس نمایند.

صدور کارت و اختصاص شماره عضویت بر اساس تاریخ پرداخت اولویت‌بندی خواهد شد. لازم به ذکر است که حساب مزبور حساب موقت انجمن است که پس از صدور پروانه تاسیس از سوی وزارت کشور که بزودی انجام خواهد پذیرفت به نام انجمن تبدیل خواهد شد.

همچنین افراد دیگری که علاقه‌مند به عضویت در انجمن هستند دعوت می‌شود تا با مراجعه به سایت انجمن به نشانی www.akasaneiran.com وتکمیل پرسشنامه و ارسال مدارک نسبت به تقاضای عضویت اقدام نمایند.

گفتنی است؛ افرادی که در هر مرحله از عضوگیری پذیرفته نمی‌شوند نیز می‌توانند پس از شش ماه با رعایت کلیه ضوابط، مجددا تقاضای عضویت كنند. تقاضاهای رسیده در هر زمانی در پایان هر فصل مورد رسیدگی قرار گرفته و اعضای جدید پذیرفته خواهند شد.